Tuhkrute aretus on Soul Mirror´s kennelile väga südamelähedane. Oleme sellele pühendanud suure hoole ja armastusega oma hinge ja südame. Kõik meie aretusplaanid on väga põhjalikult läbi mõeldud ega ole tehtud hetkeemotsioonide najal. Hetkel on meil aretuses registreeritud viis imelist aretusemast:

kaks aretusisast

Oma auväärsel pensionil ja puhkusel on meil kaks emast:

Lihtsalt lemmikud ja/või ootamatult meile sattunud tuhkrud:

Oma aretustöös jälgime Eesti Tuhkrute Liidu poolt kehtestatud aretusnõudeid. Kõik meie kennelis olevad tuhkrud on vaimselt stabiilsed, sõbralikud, sotsiaalsed ning füüsiliselt ja vaimselt terved, kellel on kõik vajaminevad vaktsineerimised ja parasiiditõrjed tehtud. Meie kenneli usaldusarstideks on Tartus R-Kliiniku omanik, dr. Riina Uibopuu ja Tallinnas Västriku kliinikus, dr. Triin Abel.

Tuhkrukutsikad

Tuhkrute aretus ja põhimõtted

Oma kennelis kasutame tuhkrute aretuses ainult täiesti terveid, rõõmsad, hea toitumusega, nõuetekohaselt vaktsineeritud, vaimselt stabiilseid, hästi käsitletavaid ning sotsialiseerituid tuhkruid selleks, et tagada kutsikatele parim tervis, pikk iga ja vitaalsus. Kõik tulevased tuhkruomanikud saavad meilt oma tuhkrukutsikaga kaasa eluaegse ning igakülgse  kasvatusalase nõustamise ja vajamineva abi. Kui soovid samuti endale meie kasvatusest võtta ühte või mitut tuhkrukutsikat, siis loe kindlasti läbi ka meie müügipoliitika. Müügipoliitika lehele olen täpsemalt kirja pannud kõik müügitingimused, kellele ning millistel asjaoludel kutsikat müüme. Lisaks saad veel teada, millised pakikesed tuhkrukutsikad endaga meie juurest lahkudes veel kaasa saavad, et uude koju minek oleks neile võimalikult valutu.

Kas ja kui palju pesakondi konkreetsel aastal planeerime ning millal tulevasi tuhkrukutsikaid oodata on, saad teada, kui vaatad lehte Pesakonnad. Veel soovitan enne tuhkrukutsika võtmist läbi lugeda leheküljed  Teadmistepagasi rubriigi alt. Sealt leiad paljudele tekkinud küsimustele juba vastused. Kui aga leiad, et soovid meilt lisaks veel midagi küsida, siis oled seda alati oodatud tegema ja küsi julgesti! Kirjadele vastame esimesel võimalusel. Kui sul on tegemist pakilise küsimusega, millele soovid kohe ja kiirelt vastust saada, ära häbene helistada, aitan alati ja hea meelega. Tean, kui palju küsimusi võib ühel tõsisel huvilisel olla ja küsimused, mida esitada plaanid pole kunagi rumalad – seda kohe kindlasti kartma ei pea!