HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

20 päevased tuhkrukutsikad – Jewels are 20 days old

20 päevased tuhkrukutsikad / 20 days old

20 päevased tuhkrukutsikad ei suutnud enam pikemalt oodata ja said täna oma esimese lisalõuna. Nagu sa tead, siis sai eile kõik kutsikad Smuksi juurde tagasi tõstetud. Ju Smuksi piimariiul ei jõudnud 11 kutsikale kohe järgi ja täna nõudsid pisikesed kohe lisa. Selleks, et Smuksi mitte hätta jätta, olin sunnitud lisatoidu plaanitust päev varem kasutusele võtma. Pean tunnistama, et pisikesed nautisid oma esimest toorest söömaaega kohe mõnuga – vähemalt enamik neist.

Kutsikatele blenderdasin esimeseks eineks kokku kalkuni südamed, pardi pugud, kalkuni saba ja muna. Videolt on isegi matsutamist kuulda. Vabandan kohe ette juba ära, et videopilt punane on. Ei pannud isegi seda filmides tähele. Päike paistis aknast sisse ja kuna meil on tumedad oranžid rulood, siis tänu sellele ongi kogu video ka punane. 😀

Little cubs are not so little anymore. They are 20 days old now. How fast the time flies. When I planned to give them their first extra lunch tomorrow, then Faith has has interfered my plans again. So I had to give extra meal today as cubs were hungry. As you may remember that yesterday I gave all cubs back to Smuks again and it  may be that her milk bar have not got the order yet. So cubs enjoyed their very first raw meal. I used my good old blender again and added there some turkey hearts, duck craw, turkey tail and egg and smashed it up in a blender. As you can see and hear they loved it – at least most of them. It was fun thou.

I will apologize about the red tonality on the video shoot. I did not even notice when I was filming it. But it came because sun was shining in and I have dark orange binds on my window… So there you have it.

Peale esimest söömingut / After the first meal

Peale söömist algas alles kisamine. Ju ei meeldinud neile, et märjaks ja mustaks said. Viisakad ja puhtad tegelased ju 😀 Siiamaani ju kenasti, kuivalt ja puhtalt söödud. Nüüd aga äkki ollakse märg, mingi plögaga koos ja emme häda tekkis hirmus kiiresti, et tema selle korralageduse ära koristaks ja lapsed puhtaks teeks. Video tonaalsus on endiselt samal põhjusel punane.

After the meal there is totally different story. Cubs started to squeak a lot as they did not like the idea being wet and dirty. So far they have managed eating nicely and they have been clean and dry. But now they are suddenly wet and dirty with some strange soupie and they were crying for mommys help that she will come and clean them up. Video is still red because the same reasons as above.

Kolmas video / Third video

Tegelikult oli mul veel ka kolmas video ja see ei ole punane. Temsu tutvus esimest korda põhjalikult kutsikaga. Aga kuna minu videokanali nädala limiit sai täis, siis seda siia hetkel enne homset panna ei saa. Seega on sul homses postituses mida oodata. Kui Temsu ükskord oma tited saab, siis tuleb temast lihtsalt fantastiline ema. No on super iseloomuga tegelane. Temsu üllatab mind oma iseloomuga iga jumala päev. Ta on hästi kaastundlik tegelane, ta saab aru, et Käpikul on hetkel rasked ajad. Ta läheb Käpiku juurde kaissu, laseb Käpikul end lohistada, vedada ja nätsutada – mida iganes, peaasi, et vana Käpik tagasi tuleks ja oma rasketest aegadest tema abiga üle saaks. Ma armastan neid tegelasi nii väga.

Actually I have third video as well and this one is nor red… It´s about Temsu meeting very first time and properly with a cub. But I have reached my video channels weekly limit, it will be on tomorrows post. So you will have something to wait for. I can tell you one thing that when Artemis will get her own cubs she will be super mom. She have amazing temperament and personality. She keeps amaze me every single day. Even with Käpik. She knows that Käpik is going through hard times now, she will go and keep her company. She tolerates even Käpik´s dragging, chewing her and so on. She keeps her company that Käpik can get out of her rough days and become her old self again with her help. I love them so much.

Kõik koos / All together

20 päevased tuhkrukutsikad kõik koos ühes puntras. Tänane valgustus oli kuidagi väga kummaline ja enamike piltide peal on kutsikad isegi väga huvitava värvusega. Täitsa kummaline kohe. Loodetavasti on homme parem päev.

20 days old little cubs all together in one big pile. It is interesting about todays lightning. I do not know what it was but cubs look on most photos quite different and funny in color. But tomorrow I think and hope it will be better day 😀

20 päevased

 

20 päevased

 

20 päevased

 

20 päevased tuhkrukutsikad
20 päevased

 

20 päevased

 

20 päevased

 

Emased / Jills

20 päevased

 

20 päevased

 

20 päevased

 

20 päevased

 

20 päevased

 

20 päevased

Isased / Hobs

20 päevased

 

20 päevased

 

20 päevased

 

20 päevased

 

20 päevased

 

Hambad / Teeth

Vaata neid imearmsaid hambaid. Mu vanem tütar sai ka juba ühe kutsika nõelteravaid hambaid tunda. Nimelt läks ta neid musutama ja üks kutsikatest musutas teda vastu – hammastega 😀

Look at those teeth! So nice and sharp. My daughter already got the taste of those small sharp needles. She was kissing them and one was “kissing back with teeth” 😀

20 päevased

 

20 päevased

Video

20 päevased tuhkrukutsikad.

20 days old cubs as usual.

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.