HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Innaaja ootuses

Olen juba paar viimast päeva täheldanud oma Smugina käitumises muudatusi. Plika on muutunud isepäisemaks, hakkab vastu, kui karistada ja kipub tavapäraselt kõvemini naksama. Isegi susiseb minu peale, mida ta varem teinud ei ole.

smugin

Mis aga kõige huvitavam,  mida ma ei kogenud isegi oma esimese tuhkruga, siis Smugin võttis täna kätte ja haisutas, hmm, see oli huvitav. Õnneks pole tema hais selline kirbe ja ebameeldiv, vaid pigem magusapoolne ning omamoodi meeldiv.

Julgen kahtlustada seda, et piigal hakkab varsti lähenema innaaeg. Samas ma väga loodan, et ta sellega veel veidi ootab, nii vähemalt poolteist-kaks kuud. Ta meil tänase päeva seisuga 198 päeva vanune (kohe 6,5 kuune) ja jooksuka alguseks oleks veidi liiga vara, kui võtta arvesse seda, et tahame jaanuaris tuhkrute näitusele minna ning enne 8. kuud tuhkrut paaritada ei või.

Seega, hoian pöidlad pihus ning loodan väga, et piiga veab need poolteist-kaks kuud ilma jooksukata veel läbi, aga esimesed hormonaalsed muudatused iseloomus on juba olemas.

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.