HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Juveelid kolisid aedikusse – Jewels are 16 days old

Kolisid aedikusse / Cubs moved

Juveelid kolisid aedikusse ümber, nii on neid oluliselt lihtsam ja mugavam hallata. Nüüd tuleb lihtsalt veel aedikutele kõrgemad ääred teha ning pesa ümbrus väljastpoolt kindlustada, et meie uudishimulikud vabakäigu tuhkrud kutsikatele liiga ligi ei pääseks. Enne, kui mammad oma tittedega puurides olid, panin puuride ümber veel aediku ja see hoidis vabakäigulised tittedest eemal ning ka mammad rahulikumana. Samas mule meeldib aedikust tittedega majandada, puuri puhastada, mammadele süüa anda jne, kõik on palju lihtsam. No ja lisaks on mammadel oluliselt rohkem ruumi manööverdada ja tittedest puhkust võtta.

Esmalt pisike videoklipp sellest, kuidas Smuks oma tittesid toidab. Nagu näed tunneb ta end imehästi ja mugavalt. / First you can see Smuks how she feeds her cubs. She feels so relaxed.

 

Our little Jewels moved into play pens. This way it is much easier to handle them. Only thing what I need to do is put higher edges to play pens that moms will not climb over and some secure line outside the nest area that our free roam ferrets won´t get too close to cubs as this drives moms nuts. Before cubs stayed in cage with their moms and I secured cages with play pen that free roamers will not get too close and that was fine. I like play pen kinderkarten much more. It is easier to clean, give food to moms, handle cubs and so on. And moms have more space from kits if they think they need a break.

Käpik peitis enda tited nii ära, et keegi ei näe ja ise valvab nagu kull. / Käpik hid all her cubs and she is guarding them like a hawk.

Kõik koos / All together

Kõik 11 koos ühes puntras nagu ikka. Neile selline pundar meeldib, on hästi rahulikult ja vaikselt.

All 11 cubs in one pile as usual. They are so calm with this way and it seems that they like it as well.

16 päevased

Isased / Hobs

16 päevased

 

16 päevased

 

Emased / Jills

16 päevased

 

16 päevased

 

16 päevased

Video

Postituse lõpetuseks videoklipp 16 päevastest kutsikatest. Kui arvad, et ega päevaga ju mingeid muutusi ei toimu, siis tegelikult toimub päris palju. Nii värvuses, suuruses, olekus, kõiges.

Finally short video shoot to end the post as usual. Today the cubs are 16 days old. If you think that what can change within one day – actually pretty much: color, size, the way they act etc.

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.