HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Juveelipesa nelja päevane – Jewels are 4 days old

Juveelipesa muudkui kasvab

Meie Juveelipesa pisikesed tegelased kasvavad nii kiiresti, et paari päeva pärast ei mahu nad ilmselt mulle enam pihku äragi. Kuna tegelastel on juba vanust omajagu, on rohkem märgata ka seda, kuidas nende karvastiku värvus on iga päevaga järjest enam muutunud. Ilmselt oled seda ka ise fotodelt märganud juba varem, et mõnel tegelasel on karv veidi tumedam kui teistel ning ka ninadel on märgistus, mida teistel jällegi pole. See aga viitab omakorda sellele, et Smuksi pesas on vähemalt 6 sooblikarva tegelast, ülejäänud viis peaksid olema šokolaadid – kui tumedad, ei oska veel öelda. Eks aeg näitab. Nüüd ei ole enam muud, kui naudi fotosid ning lühikest videot.

4päevased kutsikad

Our little Jewels are growing so fast and they nearly fit into my hands. Few more days and they do not fit there any longer. Maybe you have noticed already that some of the cubs have a bit darker fur than others and also have darker nose markings what others do not have. And this means that at least 6 of them are sables and rest are standard chocolates aka dark pastels. How dark, do not know yet, time will show soon enough. Now just enjoy the photos and small video in the end of the post.

Käpiku sünnipäev / Käpik´s BD

Väike teemaväline nupuke ka. Meie imearmas Käpik sai täna viieseks. Eile õhtul mõtlesin veel sellele, ei tea, kas Käpik saab oma sünnipäeva veel ainult endale hoida või sünnivad tal tänaseks ka kutsikad. Päev pole veel läbi, seega kõike võib juhtuda, aga homseks on tal 99,99% tõenäosusega juba oma pesakond. Nüüd tagasi Juveelipesa juurde.

A small out of topic button as well, our sweet Käpik turned 5 years old today. Yesterday I was thinking if she can keep her birthday to herself or will she get litter during the night. Today is not over yet, still few hours to go –  anything can happen. But I am 99,99% sure that by tomorrow she will have her own litter. Will see soon enough. Now back to Jewels.

Kõik koos / all together

4päevased kutsikad
4päevased kutsikad
4päevased kutsikad
4päevased kutsikad
4päevased kutsikad

Isased / hobs

4päevased kutsikad
4päevased kutsikad
4päevased kutsikad
4päevased kutsikad
4päevased kutsikad

Emased / jills

4päevased kutsikad
4päevased kutsikad
4päevased kutsikad
4päevased kutsikad
4päevased kutsikad

Video

Nüüd pisikene videoklipp neist pisikestest nelja päeva vanustest Juveelipesa tegelastest. Kuna tänane ilm on olnud ka suht jube – päev otsa on sadanud lund, vihma, rahet, on ka toas pime ning kuna ka lambivalgus pole just kõige parem, on tulemus veidi hämar. Vast on homme parem ilm ning ka valgust rohkem.

Small video shoot to as well to see how they are doing. Our little Jewels. As today we have really grappy weather – it was snowing, raining and hailing all the time, and it is dark inside and the lamp light is not so good too. Hope that tomorrow the weather will be better and we have more liht. 

 

 

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.