HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Juveelipesa päevased tuhkrukutsikad – day old Jewels litter

Tuhkrukutsikad kasvavad / Cubs are growing fast

Päevased tited

 

Tuhkrukutsikad on ikka väga kiire kasvuga. Kui eile olid “Juveelipesa” kutsikad kõik sellised õblukesed ja pisikesed, siis täna on nad juba märgatavalt suuremad – kasvavad iga minutiga. Nii vahva on nende kasvamist jälgida. Tänaseks on Juveelipesast järgi 11 kutsikat:  4 imeilusat emast ja 7 oivalist isast kutsikat. Mis tähendab seda, et peame kurbusega teatama, et eile suri ikkagi see kõige pisem poiss ära. Ju ei jaksanud 11 suurema õe-vennaga tissi eest võidelda – olelusvõitlus on karm.

Ferret cubs are amazing, they just grow so fast. Yesterday “The Jewels litter” were so tiny and weak and so fragile. Today they are much bigger and stronger. Unfortunately as I suspected the smallest boy died yesterday. So now we have left with 4 beautiful jills and 7 stunning hobs.

Kõik koos / All together

Kogu kamp koos. Nagu juba fotolgi näha, siis mõne tegelase kõrvaotsad on tumedamad kui teistel ja see on omakorda märk sellest, et selles pesas on sees ka tumedamaid tegelasi. Nädala pärast on pilt juba oluliselt parem.

Here you can see a day old litter all together. As you can see on photos, some cubs have darker eartips and that means that we do have some darker cubs in this litter. Within a week it will be more clear what colors we do have there.

Päevased tited
Päevased tited
Päevased tited

Emased tuhkrukutsikad / Jills

Neli kaunist daami.

Four beautiful ladies.

Päevased emased tited
Päevased emased tited

Isased tuhkrukutsikad / hobs

Seitse vaprat ja oivalist printsi.

Seven brave and stunning pinces.

Päevased isased tited
Päevased isased tited
Päevased isased tited

Vabad kutsikad /available cubs

Mõned isased kutsikad on veel vabad ning otsivad endale seda OMA ja ÕIGET ning ARMASTAVAT kodu. Kui leiad, et just SINA tahad mõnele selle pesakonna vahvale printsile kodu pakkuda, siis võta meiega kindlasti ühendust!

Few hobs are still looking for that RIGHT  and LOVING home. If YOU think that you would like to give home any of the princes, please contakt us and find out more. If you are living in Europe and you can not come yourself here to pick your prince up, we are willing to transport your prince to you by ourselves – contakt with us and find out the possibilites. If you are living outside the Europe, it is possible to ship your prince to you – but you need to contakt with us to find out more about it.

Video

Lõpetuseks ka väikene videoklipp. Klipp on küll tehtud telefoniga ja kohe on kvaliteedis seda näha, peale selle on kogu kaader veel kuidagi fookusest väljas. Telefon ei ole mõeldud filmimiseks – vähemalt mitte minu oma 🙂 Peab ikka videokaamera kätte võtma ning siis filmima, siis saab ka stabiilsema pildi. Telefoniga on käte värin veel eriti võimendatud.

A small video as well. However it is made with cellphone so the quality is not good at all. My phone is not meant for making videos. Hands are shaking so bad and focus is not good too. I am sorry.  Next time I will take out my videocamera to get better quality.

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.