HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Juveelipesal vanust juba 17 päeva – Little Jewels are 17 days old

Juveelipesal täitus 17 päeva / 17 days old

Juveelipesal on tänaseks vanust juba 17 päeva. Iga jumala päev imestan jätkuvalt nende arengu üle. Kutsikad kasvavad kiiresti, toimetavad rohkem ringi. Iga päev märkan ikka ja jälle seda, kuidas nad on selle möödunud päevaga ikka nii palju muutunud. Alguses ei pruugi kohe sellest aru saada, aga kui vaatan eelmise päeva pilte ja võrdlen neid tänasega või eilseid üleeilsetega, on neis märgata suuri visuaalseid erinevusi. Eriti lahedad on muutused nende kasukavärvuses. Iga päev tuleb mingisugune tonaalsus juurde. Ka hambad on neil juba mõnda aega suus ja varsti hakkame neile pakkuma ja lisatoitu.

Mammadel on nendega järjest enam tööd, et kutsikaid enda juures pesas hoida. Mamma saab ühel  ula peale minejal sabast kinni ja tassib ta pessa tagasi, kui samal ajal paneb teine juba ajama…

juveelipesal
17 päevased

 

Jewels turned 17 days old today. I keep wondering every single day about their growth and it never stop amaze me. It is so fascinating how fast they are growing. Every day you can see some difference. Even if you do not see them right away but when you start comparing todays photos to yesterdays or yesterdays day before yesterdays and you will start seeing the big difference. I will see it every day since they were born. Especially in their fur color. It is so much fun to see how they develop. By the way they have their teeth as well for a while now, so soon we will start giving them some extra meals.

Moms have much more work now to keep the cubs in nest. If mom will see one kit wondering aroud somewhere, she will take it back to nest and by that time she will be back in nest with first cub, then another one is wondering around…

Segavad faktorid / Interfering factors

Eile, kui postitusega pea poole peale jõudsin, ei olnud ühel hetkel enam võimalik midagi lehel teha. Lähemalt uurides tundus, et kodulehe serveripakkuja teeb ilmselt hooldustöid ja seetõttu oli ka postituste lisamine ja ka kodulehe kuvamine häiritud. Aga egas midagi, täna saab siis kaks postitust teha. Hommikul kohe eilne postitus ja õhtul siis juba uus, pikk ning rohkete fotodega igast kutsikast eraldi.

Foto: Servers Maintenance

Yesterday when I was about in half way with this post, then suddenly I could not do anything more. Then we started to search and it seems that our domain host was doing some maintenances. Nothing to do but wait, so we did and now I hope that maintenances are over and today you will see 2 post. One from yesterday and one will turn up in evening with lots of photos as I will take photos of each kit separately as well.

Kõik koos / All together

Kõik pisikesed koos ühes puntras. Mulle täitsa meeldib neid puntrapilte teha. Veel saab, nädala pärast ei pruugi enam nii lihtsalt minna. Homne pildistamine saab põnev olema, sest siis on plaan teha kõikidest kutsikatest eraldi fotod. Seega hoia pilk endiselt meie kodulehel või Soul Mirror´s FB lehel.

All cubs in one pile. I like to take those pile photos. Right now I can take them but within a week probably not. Tomorrow I plan to take photos each and every kit separately. So keep your eyes on homepage and/or our FB page.

17 päevased

 

17 päevased

 

Emased /Jills

17 päevased

 

17 päevased

 

Isased / Hobs

17 päevased

 

17 päevased

 

17 päevased

 

Video

Lõpetuseks videoklipp 17 päevastest Juveelikatest.

Finally the short video shoot of 17 days old little Jewels.

 

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.