HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Kutsikad juba nädalased – Jewels are week old

Kutsikad juba nädalased

Kutsikad on juba saanud nädala vanuseks, alles nad ju sündisid. Smuksile jätsin lõpuks kasvatada 7 kutsikat, 5 isast ja 2 emast. Nüüd on ka tema rahulikum ning kutsikad oliliselt rahulikumad ja vaiksemad, enam pole vaja toidu eest vägikaigast vedada. Nii vahva on vaadata, kus kõik osapooled on rahul. Paari päeva pärast teen uue kaalumise ja siis on pilt selgem. Kõik Juveelipesaga seotud postitused nende arengust kogun Juveelipesa enda sünnilehele kokku, et oleks hea silma peal hoida, mida millal tehtud on.

Nädalased

Cubs are already a week old, it is amazing how fast time goes, it is like they were born yesterday. I left 7 cubs to Smuks, 5 hobs and 2 jills. Now she is more calm herself too and cubs are more quiet, as they do not need to fight for the meal anylonger. Everybody is happy. In few days I will weigh them again and then we can see more how it is. All the info what involves Jewel litter I will collect to Jewels litter page. This way it is easy to keep eye on every post what involves their growing.

Smuksi juures olevad kutsikad / Cubs who are with Smuks

Nädalased
Nädalased
Nädalased

Isased / Hobs

Nädalased isased
Nädalased isased
Nädalased isased

Emased / Jills

Nädalased emased
Nädalased emased
Nädalased emased

Käpiku hoolealused / Cubs who are with Käpik

Tegin täna kiire kontrollkaalumise, et näha, kas Käpikul on piima ning kutsikad saavad ikka kenasti söönuks. Võin rõõmsalt tõdeda, et tited on Käpikul kasutusse võtnud 7 nisa ning piima on, esialgu mitte palju, aga küll seda juurde tuleb, kui tited tõmbavad. Kutsikad on kaalus paar grammi juurde võtnud ja on ise väga rahulikud, mis on hea märk sellest, et piima jagub ja kutsikad saavad kenasti söönuks. Paari päeva pärast teen uue kaalumise ja siis on pilt selgem ka siin.

Today I made quick weighing on these cubs to see if Käpik produce milk and cubs get everyhting they need. I can say that cubs have taken 7 Käpik´s tits into use and there is milk, not much but enough to see that cubs have gained few grams. That is really good as they are very relaxed and calm and that is most important sign to show that they are happy and their tummys are full. In few days I will do another weighing.

Nädalased

Isased / hobs

Nädalased isased
Nädalased isased
Nädalased isased

Emased / Jills

Nädalased emased
Nädalased emased
Nädalased emased

Video vol 1

Video Smuksi juures olevatest kutsikatest.

Video from cubs who stayed with Smuks.

Video vol 2

Video Käpiku juures olevatest kutsikatest.

Video from cubs who stayed with Käpik.

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.