HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Ettevalmistused kutsikate loovutamiseks

Kuna enam pole palju jäänud, mil kutsikad saavad kõik oma kodudesse minna, siis tänaseks oli meil aeg broneeritud vaktsineerimiseks. Kuna kõik 18 kutsikat tuli veterinaari juurde viia, siis sellise suure transportpuuri leidmine on päris keeruline ning mitme puuriga polnud ka tahtmist minna. Seetõttu said kutsikad koos Smuksiga, kellel hakkas vaktsineerimise tähtaeg nagunii lähenema, ühte puuri kokku pandud ja teele. Pilt oli muidugi vahva ja puur üksi kanda, kole raske.

vaktsineerimas

Kuna pilt oli selline kummaline ning ootamatu, siis tegi ka loomaarst pildi enda jaoks, sest tal pole nende aastate jooksul nii palju kutsikaid korraga pidanud vaktsineerima ja kiibistama ning passe välja kirjutama. Ka kõigil inimestel, kes seda pilti reaalis nägid, oli reaktsioon ühene – oh, kui palju! Tihti küsiti, kellega tegu on ning korra arvati, et tegu mänguloomadega, sest kutsikad parasjagu magasid…

1. juuliks on kutsikate sugupuud ka kõik kenasti saabunud ning siis saan kõigile kutsikatele veel lahkumispakid kaasa pakkida ja alates 2. juulist ootame kõiki teid, kes olete omale kutsika broneerinud, oma lemmikutele järgi. Olge palun nii kenad ja andke kindlasti teada, kes millal tulemas on. Kui vaja kutsikat mingil põhjusel kauem meie juures hoida, siis andke ka sellest teada ja lepime kokku. Viimane aeg teha veel viimased ettevalmistused kutsika koju toomiseks ja küsimuste korral võtke julgesti ühendust!