HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Hübriidid kuuselt nägijaks – One month old seers

Hübriidid said kuuselt nägijaks

Hübriidid said kuuselt nägijaks, küll mitte kõik nagu arvatagi oli, aga üks kutsikas oli täna õhtuks meil juba täielik nägija, kaks on 75% nägijad ning ülejäänud piiluvad. Nii vahva, sest nii noorelt polegi meil veel täielikku nägijat olnud. Hübriidid on ikka megakiired ja asjatavad mööda aedikut iseseisvalt ringi ning mängivad omavahel hästi palju. Vahva on vaadata, kuidas Freya seda kõike eemalt pealt vaatab ja mingil hetkel neid kontrollima läheb. Kontrollides ta kudistab kõva häälega ning siis lasevad kutsikad ka hirmsa hädakisa lahti, et emme neid ikka üles leiaks 😀 Kui emme on parasjagu aedikust väljas oma pikemal ringil ning aediku juurde läheb kutsikaid kontrollima ja mõni neist juhtub parasjagu aediku võre lähedal olema, siis lastakse ka kohe hädakisa lahti, et emme nende juurde tuleks, mida ta ka teeb.

Väikesed tuhkru pojad kaaluvad täna kokku juba üle pooleteise kilogrammi ehk täpsemalt 1557 grammi ja see teeb keskmiseks kutsika kaaluks ca´ 259,5 grammi. Eelmisest kaalumisest on pesakond juurde võtnud tervelt 61 grammi.

hübriidid
Kuused

We have full seer

Would you believe if I told you that now, in evening, when I write this post, we have one 100% seer and two 75 % seers and all others are peepers? No? But we do, and cubs turned today only a month old… We never had any full seers at this age, but this is our third litter too.  I love to watch them, they are so fast and active and so independent. They like to play alot and wonder around the play pen on their own, mom is just keeping eye on their doings. It is so fun to see when they start to yell very loudly and then Freya goes and looks what is going on. They are way noisier than “normal” ferrets and I just love that noise what they make. When Freya is out of her play pen and goes to check if any of her cubs are close to play pen wiere the cubs start to yell so loudly and want her back with her. And she will go in as she is trying to calm them down with her sweet and calming voice, it is so cute.

These little sweethearts are weighing today 1557  grams and that makes average kit weight ca´ 259,5 grams.  Since yesterday the litter have gained 61 grams.

Kõik koos / All together

Emased hübriidid / Jills

Emased hübriidid kaalusid täna kokku juba 431 g. Seega eelmise kaalumisega võrreldes, on emaste kogukaal tõusnud veel 19 grammi võrra.  Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

Jills weighed today 431 grams total and that makes 19 grams weight gain since their last weighing.  To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Tia Dalma

Tia Dalma ei väsi meid üllatamast. Nimelt olid täna hommikul lahti Tia Dalma mitte Angelica silmad. Ma olin 100% kindel, et Angelica tuleb meil esimesena nägijaks, siis Tia Dalma tahtis olla ise esimene, kuigi piiluma hakkas ta ta alles eile ja täna õhtuks on ta juba 100% nägija. Pildistamise hetkel oli ta meil 75% nägija. Tegemist on väga ägeda ning kiire piigaga. Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

  • Tänane kaal / today´s weight – 211 g

Tia Dalma keeps surprising us. Today morning she had her eyes open by 75 % and if yesterday I was 100 % sure that Angelica will be our very firs seer then no, she is still 75% seer and Tia Dalma is 100% seer now, in the evening. By the time I took the photos she was 75% seer. She is very sweet and really fast girl. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Angelica – broneeritud

Kui ma olin eile sada protsenti kindel, et Angelica on meil esimene täielik nägija, siis võta näpust. Tänane pilt oli sama nagu eilegi. Ühest silmast näeb kenasti ja teisest ikka piilub. On ikka plika küll! Aga oma loomu poolest on ta hästi mänguhimuline ning kiire ja aktiivne piiga, kes ei häbene ka kõva häält teha. Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

  • Tänane kaal / today´s weight – 220 g

When yesterday I was 100% sure that she will be first one who will open her eyes, then today morning it was a bit disapointing as the picture was exactly the same as yersterday. So she does what shed wants and not what I do expect from her… She is so playful, fast and really active girl and she is not shy to show how noisy she can be. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Isased hübriidid / Hobs

Isased tuhkru pojad kaalusid täna kokku 1126 grammi ja see teeb võrreldes eelmise kaalumisega, isaste kaalutõusuks 42 grammi. Tänaseks on meil isaste hulgas üks 75 % nägija ning teised kõik piiluvad.

Hobs weighed today 1126grams and that makes total weight gained since last weighing 42 grams.  We have one cub who is 75 % seer and all others are peepers. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Barbossa

  • Tänane kaal / today´s weight – 254 g

Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Davy Jones – ootel

Davy Jones oli meil poistest esimene, kes eile tõsisemalt piiluma hakkas ja tänaseks on ta 75% nägija. Ilmselt homseks on tal mõlemad silmad 100% lahti. Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

  • Tänane kaal / today´s weight – 287 g

Davy Jones was the first one of boys who started to peep yesterday and today morning was he 75% seer. I am pretty sure taht by tomorrow he is 100% seer as well.  To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Bootstrap Bill – ootel

  • Tänane kaal / today´s weight – 295 g

Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Captain Jack Sparrow – broneeritud

Captain Jack Sparrow on meil teine isane, kes piiluma on hakanud.  Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

  • Tänane kaal / today´s weight – 290 g

Captain Jack Sparrow is the second boy who is peeping now. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Video

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.