HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Meil on tiine tuhkur ja varsti ootame tuhkrukutsikaid – We have a pregnant ferret

Tiine tuhkur

Meil on häid uudiseid, sest meil on üks tiine tuhkur. Nagu juba arvata võib, pole ka see paaritusplaan just selline, mida plaanisime 😀 Sel aastal on meil suures osas kõik tuhkrute paaritusplaanid segi pööratud. Freya sai aprillis paaritatud Mr. Natures Creaturega. Mr. Natures Creature on ilus 100% metstuhkur, kellega oli meil algselt plaan paaritada Artemis… Nüüd ootame Artemise indlemisaega ja siis kui Artemis tiine, avaldame ka plaani. Sest praegu tundub, et enne kindlat tiinuse tuvastamist pole mõtet paaritusplaanist üldse rääkida.

Võime suure rõõmuga teatada, et Freya ja Mr. Natures Creature paaritus kandis vilja ja Freyal on jäänud poegmiseni vähem kui kolm nädalat. Juhuu! Täpsemalt selle paarituse kohta saad lugeda Freya ja Mr. Natures Creature lehelt.

Freya on suurepärase iseloomuga, äärmiselt sõbralik, mänguline tegelane ja pealegi on ta põgenemismeister “Houdini” ise ehk ta leiab pea igast puurist ja aedikust väljapääsu. Kui mõelda selle pesakonna hübriidiprotsendile, siis see meid muretsema ei pane, sest teame, et neist kasvavad Freya ja meie ning teiste meie tuhkrute ühise hoole all suurepärased ja seltskondlikud tegelased.

We have very good news. Our sweetheart Freya was mated in middle of April and now we can say that this mating was success. Freya is definitely pregnant, I felt at least 3-4 nice strong “balls” in her belly. We are so excited! Thou we planned diferently as always but it turns out a bit other way, like most of our planned matings this year. Freya is 7,8125% polecat hybrid herself and we mated her with 100% EU polecat Mr. Natures Creature. That means that this litter will be 53,906% polecat hybrid. These cubs will be given out very carefully and only into homes who knows how to handle ferrets and polecats. These cubs will not be given to first timers homes as they need extra attention and lots of playing and brain games. They will be very, very smart and intelligent creatures. If you are interesting to have one cub from this mating, please contact with us and lets talk about it.

We are not worried at all about that hybrid percentage as Freya is very sweet, sweet-tempered, friendly creature with amazing skills of escaping from almost any cage and play pen… 😀 Cubs will be raised by Freya, us and by all our other ferrets and they will be friendly,  well socialized and trained how to use ferret toilet – “litter box”.

Freya poegib / Freyas due date

Freya poegimiseni on jäänud umbes-täpselt nii palju päevi:

To Freya´s due date is about that many days left:

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.