HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Pisikesed tuhkru pojad – 36 days old hybrids

Pisikesed tuhkru pojad kasvavad mühinal

Pisikesed tuhkru pojad said täna juba 36 päevaseks ning kasvavad ja arenevad mühinal. Täna ma ei kirjuta täna üldse midagi, sest olen mõtetega mujal. Homme kirjutan rohkem ning põhjalikumalt.

Pisikesed tuhkru pojad kaaluvad täna kokku, usu või mitte, aga täpselt 2000 grammi ehk kaks kilo ja see teeb keskmiseks kutsika kaaluks juba ca´ 333,33 grammi. Eelmisest kaalumisest on pesakond juurde võtnud tagasihoidlikult 51 grammi.

pisikesed tuhkru
36 päevased

Cubs turned 5 weeks old

Cubs turned 36 days old today. But I do not write anything today as I feel under the weather and will write about it tomorrow.

These little sweethearts are weighing today, believe it or not, but exactly 2000 grams and that makes average kit weight ca´ 333,33 grams.  Since yesterday the litter have gained 51 grams.

Kõik koos / All together

Pisikesed tuhkru pojad oma kodu otsingul/ Looking for homes

Endiselt otsivad meil seda oma õiget kodu meie nii Barbossa kui ka Tia Dalma. Mõlemal pisikesel on ääretult lahe iseloom. Barbossa tahab rohkem tähelepanu saada ja kui ei saa, siis nõuab seda häälekalt seni kuni saab. Barbossa on hästi kiire ja vilgas poiss ning kui tähelepanu otsib, siis jookseb kiiresti häälekalt ringi ja tahab sülle saada. Tia Dalma on selline vaikne ja väike sülekas, kellele meeldib süles tuttu jääda. Aga on samuti väike välk, kui vajadust tekib.  Musta kõrvamärgisega on Barbossa ja märgiseta Tia Dalma.

Our little Tia Dalma and Barbossa are still looking for that right forever homes. Both have really nice temperament. Barbossa seeks a lot of attention and if he is not getting it he demands it with very loud voice. He is really fast when he seeks his attention, he runs around with loud voice as long you will pick him up. Tia Dalma is quiet girl who loves to sleep in lap. But if needed she can show how fast she can be… On the photos you will see Tia Dalma without the ear marking and Barbossa with black ear marking.

Emased / Jills

Emased pisikesed tuhkru pojad kaalusid täna kokku 554 grammi. Seega eelmise kaalumisega võrreldes, on emaste kogukaal tõusnud tagasihoidlikud 33 grammi võrra.  Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

Jills weighed today 554 grams total and that makes 33 grams weight gain since their last weighing.  To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Tia Dalma – otsib kodu / free and looking for home

Tia Dalma on hästi mõnusa iseloomuga tragi, sõbralik, vallatu ja musimaias piiga. Iga päev toob ta endaga kaasa midagi uut ja põnevat. Temaga igav ei hakka. Veel leiad temast pilte meie Facebooki Tia Dalma galeriist. Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

  • Tänane kaal / today´s weight – 270 g

Tia Dalma is very sweet, friendly, full of joy and kissable. She reveals every day something new and interesting and I can promise that you will not be bored. You can also see photos of her on our Facebook page on Tia Dalma gallery. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

 

Soul Mirror´s Angelica – broneeritud / reserved

  • Tänane kaal / today´s weight – 284 g

 Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Isased / Hobs

Isased pisikesed tuhkru lapsed kaalusid täna kokku 1446 grammi ja see teeb võrreldes eelmise kaalumisega, isaste kaalutõusuks 18 grammi. Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

Hobs weighed today 1446 grams and that makes total weight gained since last weighing 18 grams. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Barbossa – otsib kodu / free and looking for home

Barbossa on igati oma nime vääriline. On meie piraadipesakonna kõige häälekam ja nõudlikum tegelane. Hullult toreda olemise ning iseloomuga poiss. Ta nõuab häälekalt endale tähelepanu ja kohe, kui ta seda saab, jääb vaikseks ning külvab sind musidega üle. Veel näed pilte Barbossast meie Facebooki lehel Barbossa galeriist. Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

  • Tänane kaal / today´s weight – 337 g

Barbossa is living up to his name. He is the most demanding and noisiest creature in this litter. He have amazing personality. He demands attention and he does that with loudest voice you can ever imagine one ferret could ever have. But as soon he will get it, he will give you million kisses. You can see also photos of Barbossa on our Facebook Barbossa gallery. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Davy Jones – ootel kuni 09.07 / on hold until 09.07

  • Tänane kaal / today´s weight – 378 g

Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Bootstrap Bill – ootel / on hold

  • Tänane kaal / today´s weight – 345 g

Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Captain Jack Sparrow – broneeritud / reserved

  • Tänane kaal / today´s weight – 377 g

Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Video

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.