HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Saatusel on omad plaanid

Alati ei lähe kõik nii nagu plaanid ning tihtilugu on saatusel omad plaanid sinu plaanidega ja nii juhtus ka seekord. Nimelt Käpiku ja Grima paaritus langes ära Grima raske haiguse tõttu, mille tagajärjel Grima kahjuks suri. Meil kõigil on sellepärast väga kahju, aga teha ei ole midagi. Grimale soovime ainult rõõmsat tegutsemist teispool Vikerkaart ning Grima pererahval on üks ingel juures, kes nende üle valvab.

Kuna selline õnnetus juhtus, siis tuleb nüüd leida Käpikule uus sobilik paariline. Praegu on jäänud sõelale Lätis elav ilus isane, kelle värvuseks on must soobel.

vikont deluxe

Nüüd tuleb ainult loota, et Käpik ka viimaks normaalselt jooksma hakkab ning siis saab Lätti paaritama minna. Käpik on meil viimasel ajal kuidagi eriti solidaarne. Nimelt on meil tuhkrud ise omavahel paika pannud, kes on alfa, beeta ning omega. Smuks on meil alfa ning tema järgi ootab ilmselt ka Käpik praegu oma jooksukaga, sest tal on jooksukas viimane kuu aega olnud samas staadiumis, ilmselt ootab Smuksi järgi. Käpik on meil beeta ning Gaia aga omega. Miks omega ja mitte samuti beeta? Lihtsalt seetõttu, et Smuks ja Käpik jooksevad, mängivad koos, magavad koos, aga Gaia on pigem omaette. Gaia tegutseb omaette ja magada eelistab ka rohkem omaette, aga vahest ikka otsib ka teiste seltsi. Samas, kui Gaia meil eelmine reede paaritamiselt tagasi tuli, siis nii Smuks kui Käpik pesid ta korralikult puhtaks ning tegid talle pikalt massaaži, millest Gaia ei keeldunud ja täiel rinnal nautis. Nüüd käib meil Käpik Gaial sabas ning üritab teda pidevalt kuhugi pessa lohistada, mis jällegi Gaiale üldse ei meeldi.

Mis aga puutub Gaia tiinusesse, siis 99% tõenäosusega on ta tiine, kosub jõudsalt ning kõht ka vaikselt paisub, palpeerides küll hetkel veel looteid tunda pole, aga eks varsti peaks ka neid tunda olema. Seega vähemalt midagi läheb hetkel plaanipäraselt. Veidi rohkem infot  Käpik ja De Luxe´i paaritusplaani kohta.

Egas midagi, kui kaunist esimest kevadkuu jätku!