HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

See pole reaalne – It is not real and cubs are 37 days

See pole reaalne!

See pole reaalne, lihtsalt pole reaalne ja ma ei usu seda siiani isegi mitte. Kui sa oled meie lehega tuttav, siis oled ilmselt aru saanud, et ma kirjutan siin kõigest, nii muredest kui rõõmudest, mis on seotud tuhkrutega. Mulle lihtsalt meeldib nii kõige enam, olla avatud ning jagada kõigi tuhkruhuvilistega oma rõõme ja muresid ning kogemusi, mis tuhkrute kasvatamisega kaasnevad. Kes ütles, et tuhkrute, või üldse loomade pidamine, on puhas rõõm. Jah, rõõmu on nendega palju, aga samas ka muret ning muret meil sellel aastal on jagunud üksjagu juba. Loodan väga, et selle pauguga saab see nüüd ka läbi, sest koos eilsega, on neid suuremaid pauke olnud juba kolm. Nüüd peaks juba asjad paremuse poole minema hakkama, on ka aeg juba. Mis täpsemalt juhtus, saad teada, kui loed postitust edasi. Aga ma ütlen, see pole reaalne, lihtsalt pole reaalne, et selliseid asju üldse juhtub! Jah, ma tean, et neid asju võib juhtuda, aga sa ei ole nendeks lihtsalt valmis, sest see on lihtsalt mõistusevastane.

Pisikesed tuhkru pojad on tänaseks saanud 37 päevaseks kaaluvad kokku 1723 grammi ja see teeb keskmiseks kutsika kaaluks juba ca´ 344,6 grammi. Eelmisest kaalumisest on pesakond juurde võtnud 68 grammi.

pole reaalne
37 päevased koos emmega

This is just unreal!

I say that this is just unreal. If you think that raising ferrets or other animals is easy and pure joy, you need to think again. If you have been reading my page you do know that I am writing openly about my ferrets and I share my joys and sorrows in here as not every day is not a joy. Every ferret owner must realize that. Yes, there will be a lot of joy but sometimes you have to face it with some rough time as well. And I can say that we already had these rough times quite a lot. I just hope that now it is really over and everything will turn better as we already had 3 rough times within very short time, now it is time to turn the tables for better. What really happend yesterday, you fill find out later in post when you keep reading it. But I say it is just unreal that these things happen! I know that it is possible but you never expect or will be ready for it.

These little sweethearts turned 37 days old today weighing 1723 grams and that makes average kit weight ca´ 344,6 grams.  Since yesterday the litter have gained 68 grams.

Kõik koos / All together

Emased / Jills

Emased pisikesed tuhkru pojad kaalusid täna kokku 572 grammi. Seega eelmise kaalumisega võrreldes, on emaste kogukaal tõusnud tagasihoidlikud 18 grammi võrra.  Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

Jills weighed today 572 grams total and that makes 18 grams weight gain since their last weighing.  To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Tia Dalma – otsib kodu / free and looking for home

Tia Dalma on hästi mõnusa iseloomuga tragi, sõbralik, vallatu ja musimaias piiga. Iga päev toob ta endaga kaasa midagi uut ja põnevat. Temaga igav ei hakka. Veel leiad temast pilte meie Facebooki Tia Dalma galeriist. Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

  • Tänane kaal / today´s weight – 280 g

Tia Dalma is very sweet, friendly, full of joy and kissable. She reveals every day something new and interesting and I can promise that you will not be bored. You can also see photos of her on our Facebook page on Tia Dalma gallery. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

 

Soul Mirror´s Angelica – broneeritud / reserved

  • Tänane kaal / today´s weight – 292 g

 Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Isased / Hobs

Isased pisikesed tuhkru lapsed kaalusid täna kokku 1151 grammi ja see teeb võrreldes eelmise kaalumisega, isaste kaalutõusuks 50 grammi. Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

Hobs weighed today 1151 grams and that makes total weight gained since last weighing 50 grams. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Barbossa – otsib kodu / free and looking for home

Barbossa on igati oma nime vääriline. On meie piraadipesakonna kõige häälekam ja nõudlikum tegelane. Hullult toreda olemise ning iseloomuga poiss. Ta nõuab häälekalt endale tähelepanu ja kohe, kui ta seda saab, jääb vaikseks ning külvab sind musidega üle. Veel näed pilte Barbossast meie Facebooki lehel Barbossa galeriist. Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

  • Tänane kaal / today´s weight – 356 g

Barbossa is living up to his name. He is the most demanding and noisiest creature in this litter. He have amazing personality. He demands attention and he does that with loudest voice you can ever imagine one ferret could ever have. But as soon he will get it, he will give you million kisses. You can see also photos of Barbossa on our Facebook Barbossa gallery. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Davy Jones – ootel kuni 09.07 / on hold until 09.07

  • Tänane kaal / today´s weight – 404 g

Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Captain Jack Sparrow – broneeritud / reserved

  • Tänane kaal / today´s weight – 391 g

Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Head teed sul minna / Goodbye Soul Mirror´s Bootstrap Bill

Nagu juba ennist kirjutasin, et see pole reaalne, lihtsalt pole. Ma ei suuda seda senini uskuda, aga eile kaotasime oma 36 päevase Bootstrap Billi vähile. Jah, sa lugesid täiesti õigesti, vähile! Kas sa suudad seda uskuda, et nii pisikesel tuhkrul võiks olla vähk? Mina ka mitte, aga paraku see nii oli. Nimelt hakkas Bill äkki paisuma, alguses vaatasime, et ta on hea isuga tegelane, aga ühel hetkel tundus see veidi kahtlane ning läksime temaga arstile. Tehti röntgen ning selle käigus polnud võimalik midagi tuvastada peale selle, et mingi mass on paremal pool kõhus – ilmselt vedelik. Tehti punkteerimine, vedelikku ei tulnud. Sai aeg kirja pandud laparoskoopiaks, et siis täpsemalt üle kaeda, milles asi. Laparoskoopia käibus selgus, et tegemist on väga suure kasvajaga, mis on end söönud selgroo külge. Kasvajale jooksevad sisse arterid ning pole võimalik selgeks teha, mille kasvaja see täpselt on, kuna kõik organid olid sellega juba seotud. Tegemist oli mitmekambrilise kasvajaga, kus ühes kambris oli vedelik ja teises mass. Kui kasvajat veidi puututi, muutus see kohe verevalumeid täis, kasvajale tekkisid momentaalselt hematoomid. Ja et Billi mitte piinata, tuli meil vastu võtta väga raske, aga siinkohal ainuõige otsus ning lasta tal minna oma õdede ning venna juurde. Nüüd on sellel pesakonna kutsikatel seitse inglit, kes neid hoiavad ja kaitsevad.

Head teed sul minna, kallis Soul Mirror´s Bootstrap Bill – sa jääd alati meie südametesse! Galerii vaatamiseks kliki esimesele pildile ja sulle avaneb suurem pilt.

As I wrote earlier that this is just so unreal that these thing can happen, but they do. I still can not believe that we lost our little sweetheart Bootstrap Bill to cancer on the age of 36 days old. Yes, you read it right, cancer! Can you believe that any that age animal or ferret could have cancer? I can´t, but unfortunately it was this way. Suddenly he started to blow in the middle and first we thought that he is just with really good appetite, but within a while I thought that there is something more to it. So I made doctors appointment and she took X-ray and there we could only see that he have some large mass in his stomach, but what it is, we do not know – obviously liquid. Next step was to make a puncture to drain the liquid, but what did not come out was liquid. Next step is to make laparoscopy but for that I had to take another appointment as that day was fully booked with surgeries. So when we went back yesterday for laparoscopy we found out that there was large growth in his stomach what had metastasis in organs and was grown into backbone and was with multi-chambers. One had liquid, one some mass. But it was so severe growth that it was inoperable. If doctor touched that mass it got immideately hematomes all over it. It was something my doctor never seen before. We could not figure out what cancer it was as it was all over the organs, even arteries was growing into it. So only thing what we could do was let him go. I had to say goodbye to my little sweetheart and let him go to be with his sisters and brother. Now this litter have 7 little angels who will protect and take care of the rest of these 5 little pirates.

Goodbye my dear Soul Mirro´s Bootstrap – you will always be in our hearts and we miss you dearly. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

 

Video

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.