Kodustele lihtsalt Jack.

8kuune Jack Sparrow
 • Sugu / Sex: ♂ (isane)
 • Sündinud / DOB: 28.05.2017
 • Värvus / Color:  sokiline must soobel / black sable mitt
 • Ema / Mother: Soul Mirror´s Freya (Freya), 03.05.2016, värvus: must sokiline soobel/ black sable mitt
 • Isa / Father: Mr. Natures Creature, värvus: soobel / sable; 100% metstuhkur / 100% EU polecat from Estonian wilderness
 • Kaal / Weight: 2,3 kg (9kuuselt / at age of 9 months)
 • Sugupuu / Pedigree: Mittestandardne
 • Pesakonna suurus /Litter size: Jack sündis pesakonnas “Piraadid“, kus kokku sündis 12 kutsikat (7 emast ja 5 isast), võõrutasime 5 (2 emast ja 3 isast)
 • Metstuhkru hübriid / polecat hybrid: 53,906%
 • Kasvataja / Breeder: Diana Mägi
 • Parim näitusetulemus / Best show result: 97 p ja III koht / 97 p and III place in class. Ferret Winter Wonderland 2018 ja kohtunik / judge: MVDr. Zuzana Puncochářová from Slovakkia
 • Aretus / Breeding – 2018. jaanuar sai hormonaalse implantaadi / hormonal implantant since January 2018.

Jackist lähemalt

Jack Sparrow on meil täielik vastand oma õele Angelicale. Jack on rahuliku loomuga ja hästi sõbralik poiss. Ma võin ta südamerahuga võhivõõrale inimesele sülle anda, isegi lastele ja olla 100% kindel selles, et ta ei hammusta. Mis jällegi on nii kõrge hübriidiprotsendiga isendile väga tavatu. Jack armastab samuti meeletult mängida ning on igati tragi poiss ja omamoodi temperamendiga tegelane. Jacki puuri panemine ei ole niisama lihtne, ta ei taha seal üldse olla ja teeb kõik puurilukud ninaga lahti. Täpselt nagu ta õele, piisab talle ainult korra millegi nägemisest, kui tal tegevus selge. Nii kui ta on mingi uue oskuse omandanud, hakkab ta seda pidevalt praktiseerima ja see ei lähe tal eales meelest. Tänu oma nutikusele hoiab ka Jack mind pidevalt tegevuses, mis mulle väga meeldib.

11 päevane Jack

Kui Jacki õed kiinduvad peres ainult mõnesse üksikusse liikmesse, siis Jack on selle täeilik vastand, ta on omaks võtnud kõik pereliikmed ja ka võõrad, kes külla tulevad. Ta on äärmiselt heasüdamlik poiss, kes võib sind ootamatult oma musidega lihtsalt üle külvata. Samas on kohe kaugelt näha, et tegemist on hübriidiga, just tema lihasmassi poolest. Tema värvus võib küll petlik olla, aga lihased sellel poisil on meeletud. Kui lõikasin ükspäev Jacki küüsi, avastas mu vanem tütar, et Jackil on nn 6-pakk kõhul. Täeilik erinevus meie teisest aretusisasest, Heimdallist.

Jacki kasvamise kohta leiad pilte piraadipesakonna lingilt ja sealt veel viiteid jooksvalt postitustele, kus on terve rida pilte kogu pesakonna kasvamisest.

Jack Sparrow otsib kaasomandi kodu

Jack on tegelikult poiss, kes otsib endiselt omale seda kaasomandi kodu. Jack pidi algselt minema aretuseks Saksamaale, aga kuna peres, kuhu ta minema pidi, tulid ette ootamatud juhtumised, jäi Jack meie juurde. Kui tahad ja leiad, et Jack võiks tulla sinu juurde ning jääda aretusisaseks, sest meil on plaanis teda kindlasti aretuses kasutada. 2018. aastal jääb Jack küll hormonaalse implantaadi alla ja saab rahulikult meie juures olla. Aga kui me implantaadi välja võtame või see oma mõju peaks kiiremini kui tavaliselt kaotama, mis Jacki puhul on täiesti võimalik, vajab ta omale teist elukohta. Kahjuks ei ole meil ei ole lihtsalt võimalik teda hoida koos aretusemastega ühes ruumis.

Jack käis oma esimesel mitteametlikul näitusel: ETL suvisel tuhkrutenäitusel “Ferret weekend 2017“, kus teda küll ei hinnatud, aga oli meie teiste isenditega lihtsalt kaasas, kogemust omandamas. Oma ametlikul esimesel näitusel käis Jack –  “Ferret Winter Wonderland 2018”, kus sai 97 punkti ning jäi oma vanuseklassis kolmandale kohale, kaotades I kohale tulnud vennale Soul Mirror´s Davy Jones´ile, kes saavutas sellel näitusel 99 punkti. Kindlasti läheb Jack ka tulevikus näitustele. Näituse “Ferret Winter Wonderland 2018″ üldtulemused.

Kui leiad, et soovid Jacki oma aretuses kasutada, võta meiega julgelt ühendust.