Müük

Müügipoliitika

Miks on müügipoliitika rakendamine üldse vajalik? Müügipoliitika on meil rakendatud meie enda ja ostja huvides. Elu on õpetanud, et müügipoliitika paika panemisel on lihtsam mõlemal osapoolel, sest juba enne kutsika võtmist on teada mis on ja mis pole aktsepteeritavad.

Oleme sunnitud olnud kehtestama kutsikate valikul tagastamatu broneeringutasu kokku 150€, sest elu on meile näidanud, kus kutsikas broneeritakse liiga kergekäeliselt. 150€ broneeringutasu jaguneb kaheks osaks:

 • 50€ eelbroneering – tuleb tasuda siis, kui oled otsustanud endale võtta kutsika Soul Mirror´s tuhkrukennelist ning soovid kutsikat saada mõnest meie tuhkrute pesakonnast ningt oled ära täitnud kutsika sooviavalduse vormi ja selle täidetud kujul meile tagastanud ning alles peale seda paneme sind kutsika ootenimekirja. .
 • täiendav 100€ – tuleb tasuda siis, kui oled kutsika välja valinud ning soovid teda endale broneerida. Juhtub reeglina siis, kui kutsikas on vähemalt kahe-kolme nädala vanune. Mõne pesakonna puhul hiljem.

Kutsikad broneerime kutsika valikul 150€ ettemaksu/deposiidi eest,  mis on tagastamatud juhul:

 • kui ostja meelt muudab ja broneeringu tühistab;
 • või mõne aja möödudes peale loomakese endale koju toomist otsustab kutsikast ikkagi loobuda.

Meeles tuleb pidada seda, et ühtegi looma, eriti veel tuhkrut, ei võeta endale kergekäeliselt ja hetkeemotsioonide najal. Tegemist on ikkagi pisikese kiskjaga, kes vajab/tahab saada õigeid pidamistingimusi, pidevat tegelemist, mängimist, liigile omast, õiget ja täisväärtuslikku toitu, mitte mingit odavaid, suurte kaubanduskettide teravilju täis krõbinaid.

 • Kui aga meie peaksime müügi suhtes, mingil põhjusel, meelt muutma ja otsustame looma mitte müüa, siis saab ostja oma 150€ deposiidi 100% tagasi. Kutsika saab endale broneerida, mõndade pesakondade puhul; alates teisest elunädalast, kui oled omale lemmiku välja valinud. Enne seda, kui oled endale kutsika välja valinud, paneme ta sinu nimele ootele. Eelbroneeringu maksame 100% tagasi juhul, kui soovitud pesakonda ei sünni või ei ole pesakonnas piisavaid kutsikaid ja ei soovita saada teise pesakonna kutsikat.
 • Kui loomaga peaks broneeringu ajal midagi juhtuma, siis võimalusel pakume asemele uue kutsika või maksame broneeringutasu tagasi.

Iga uue kutsika omanikuga teeme personaalse ja siduva ostu-müügilepingu, milles paneme paika nii ostja ja meie, kui kasvataja, kohustused ja õigused tuhkru edaspidiseks eluks, lähtudes looma kõige paremast heaolust. Samuti on  lepingusse märgitud kõik deposiitide tasumise ajad ja summad.

Kui soovid võtta endale Soul Mirror’s tuhkrukennelist kutsikat, siis anna sellest meile julgelt teada ning saadame teile tõsise soovi korral kutsika sooviavalduse vormi, mis tuleb teil täita ja meile täidetud kujul tagasi saata.

Pea meeles üht!

odav-tuhkur1

Miks siis kohe nii?

 • Kui oled valmis endale soetama tuhkru, siis vastutad selle eest, et loom saaks kõik, mida vajab ning liigile eluks vajaliku;
 • Muretsed või teed vajadusel talle suure puuri või aediku, kus ta vajadusel viibida saab;
 • Kõik vaktsineerimised ja parasiiditõrjed teed talle alati õigeaegselt;
 • Võimaldad talle oma liigile õige ja täisväärtusliku toidu;
 • Võimaldad talle erakorralise meditsiinilise ravi, kui ta peaks seda vajama;
 • Osaled soovi korral temaga erinevatel tuhkrutele mõeldud ühisüritustel ja/või näitustel;
 • jne, jne. Neid stabiilseid ja erakorralisi väljaminekuid on palju, millega sul arvestada tuleb.

Kui võtad endale tuhkru, siis igaveseks. Ta ei ole hetkeemotsiooni loom, keda solgutada ühest perest teise!

Kutsikate kasvamise jälgimine

Et jälgida kutsikate kasvu ning elukäiku, uuendame võimalusel iga nädal, kutsikatega seotud infot kas pesakondade lehel ja/või blogis, Facebookis koos fotodega nende arengust. Tean väga hästi, kui oluline on kutsika broneerinud inimese jaoks näha oma pisikest kasvamas ja arenemas, eriti siis kui ise parasjagu ei saa teda vaatama tulla.

Esimesel neljal nädalal me kutsikate soovijaid külastamiseks vastu ei võta, seda kutsikate ja ema heaolu nimel. Ka silmad tulevad kutsikatele pähe alles peale neljandal-viiendal nädalal. Pärast seda aga on kutsikate külastamine teretulnud, lihtsalt lepime enne aja kokku.

Millal kutsika koju saab viia?

 • Kutsikad on valmis ema juurest lahkuma  ja oma uude koju minema 8. elunädalal;
 • loovutamise hetkeks on kutsikad kiibistatud, neile on tehtud esmane katkuvastane vaktsineerimine ning saavad kaasa EL lemmiklooma passi ja ETL poolt väljastatud sugupuu;
 • lisaks saavad kutsikad kaasa oma elu lihtsamaks alustamiseks uues kodus väikese “stardipaketi”, mis sisaldab väikest tekki või kiike, mänguasja  oma ema/pesa lõhnaga, “kakaseemet” liivakasti  tarbeks (selleks, et hädad selleks ettenähtud kohta tehakse), pisikese söögipaki, trakse, vms. Pakid on pesakonniti erinevad;
 • kõigele lisaks anname kutsikale eluaegse nõustamise ja oleme tema ning omanikule alati olemas, kui meid peaks vaja minema.
 • kõik meie kennelis sündinud kutsikaid võtame alati vajadusel avasüli hoiule, kui on näiteks reisile minekuks, tuhkrule hoidjat vaja. Seda kõike eelneva kokkuleppe alusel.

Kui oled kenasti kõik läbi lugenud ja nõustud tingimustega, võta meiega julgelt ühendust ning anna oma kutsikasoovist teada. Saadame sulle kutsika sooviavalduse vormi ning peale avalduse täitmist ning laekumist paneme sind kutsika ootenimekirja.

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Teema

  Teade

  Küsimuste korral võta meiega alati julgesti ühendust!