Käpiku kutsikad 24päevased ja Smuksi omad 27päevased, aastast 2016

 

Meie planeeritavad pesakonnad 2018. aasta kevadeks on pisikesed, sest nende õigete isaste leidmine on osutunud seekord veel eriti keeruliseks. Kuna aretusisaseid on niigi vähe, siis leida selline, kes sobib nii oma temperamendi, iseloomu, välimiku, geneetilise baasi jpt meile oluliste näitajatega meie emastele, on veel eriti keeruline. Sellel aastal oleme otsinud aretusisaseid nii Eestist, Euroopast kui ka Venemaalt ja leida keegi, kes meile sobib, on olnud väga raske. Vahepeal kaotasime lausa lootuse, et sel aastal üldse kedagi paaritame, aga tänaseks oleme leidnud mõned sobivad kandidaadid ja hetkel plaanime paaritada oma kolme emast, kas ka rohkem, oleneb juba Universumi tahtest.

Keda me täpselt kellega paaritada plaanime, saad juba silma peal hoida, kui klikid vastavale paaritusplaanile. Uue info saabudes, uuendan koheselt ka vastavaid lehti. Lisaks leiad iga paaritusplaani alt ka info selle kohta, kui pikalt on vastava pesakonna kutsikate oodatava sünnini veel aega jäänud, aga seda alles siis, kui paaritus tehtud. Enne, kui otsustad, loe läbi ka meie müügipoliitika ning kindla soovi korral meilt kutsikas võtta, täida ära sooviavaldus.

This year have been really hard to find those right hobs who are suitable for our jills. First, I thought that we will not mate any of our jills this year as I was searching hobs all over the Estonia, Europe and even in Russia to get these perfect hobs. It was totally hopeless for a while and it is really hard task and it keeps to be harder and harder year after year. But by today we have found several really good and perfect hobs who are suitable for our jills. So, right now we plan to mate 3 our jills, and if Universe wants, maybe more. Will see about that.

Who to whom we plan to mate, you will see when you click the mating what interests you most. As soon as I will get more information and photos of the hobs, I will upgrade this page. After all you will find all the info on the mating when you click the desirable link and finally you will see when do we expect litter, but it will be there when the mating are done, not before. If you decide to take one ferret cub from us, please read and fill out the application form.

Tuhkruid tuulutamas 2018

2018. aastal planeerime kolme pesakonda, kuidas aga kõik täpselt areneb, näitab elu. / In 2018th we plan to have 3 wonderful litters but how things are really going, we will see soon enough.