Soul Mirror´s Diamond – “Teemant”  + Iv Sen Loran Iz Doma Gremlinov Dlja Sibirskih Afin – “Karat”

Diamond + Karat

Kui teisi aretusisaseid, kelle sugupuus on sees muid värvusi või karvatüüp pole puhas, siis puhast standardliini on järjest raskem ja raskem leida. Teadsin, et tahan Teemani kindlasti paaritada just isasega, kes on ise albiino või tema vereliinis on albiino sees. Selle õige isase leidmine võttis mul ikka väga pikka aega ja olin oma lootuse praktiliselt kaotanud ning sellel aastal isegi Teemandi paaritamisest praktiliselt loobunud. Otsisime talle poissi nii Venemaalt kui mujalt Euroopast, aga tulutult ja siis meenus mulle imeline Karat ja kui sain tema omanikult nõusoleku, olin ma äärmiselt õnnelik.

Karat on Teemandile lihtsalt suurepärane paariline ja loodame sellest parimaid tulemusi ja jääme Teemandi indlemisaega ootama. Kui oled selle pesakonna kutsikast huvitatud, võta julgesti meiega ühendust.

As I already wrote in Artemis´s breeding plan that it has been real struggle to find that really beautiful and suitable hob then it is even harder to find one who have pure standard line. One thing what I was sure, was this that I want to mate Diamond with a hob who is albino or at least have some albinos in his pedigree. It took me for a long time to find Karat. I was losing my hope and was pretty sure that this year I will not mate Diamond. Then I suddenly remembered beautiful Karat and that was it. Match made in heaven. It made my day when I got an agreement from Karat´s owner that I can use him on Diamond.

Karat is perfect for Diamond and we are hoping to get the best results. So, now we do not have anything else to do, then wait when Diamond comes to season.  This is match made in heaven! If you are interested to get any of the cubs from this litter, do not hesitate to contact with us!

Soul Mirror´s Diamond (Teemant)+

Diamond 11.02.2018
 • Sugu / Sex: ♀ (emane)
 • Sündinud / DOB: 18.04.2017
 • Värvus / Color:  soobel / sable
 • Ema / Mother: Valgetuhkur Smokey Liz (Smuks), 29.04.2015, värvus/color: šokoaad / standard chocolate aka dark pastel
 • Isa / Father: Viktor –  on pärit Venemaalt, sündinud: 28.05.2016, värvus/color: soobel / sable,  he is from Russian fur farm
 • Kaal / Weight: 1,2 kg
 • Sugupuu / Pedigree: Standard
 • Pesakonna suurus /Litter size: Diamond sündis pesakonnas “Juveelid“, kus kokku sündis 13 kutsikat (8 isast ja 5 emast), võõrutasime 11 (7 isast ja 4 emast) / Diamond was born in our “Jewels” litter with 13 cubs (8 jills and 5 hobs), we weaned 11 (7 jills and 4 hobs)
 • Kasvataja / Breeder: Diana Mägi, Soul Mirror´s
 • Parim näitusetulemus / Best show result: 96 p  ja oma klassi III koht / 96 p and III place in class. Ferret Winter Wonderland 2018 ja kohtunik / judge: MVDr. Zuzana Puncochářová from Slovakkia

Teemandi kohta saad rohkem lugeda Teemandi oma leheküljelt, kust leiad temast ka veidi enam pilte.

Diamond 11.02.2018

You can read more about Diamond on her own page.

Iv Sen Loran Iz Doma Gremlinov Dlja Sibirskih Afin (Karat)

Karat
 • Sugu / Sex: ♂ (isane)
 • Sündinud / DOB: 05.04.2012
 • Värvus / color: albiino / albino
 • Ema / Mother: Afelia is Doma Gremlinov, 14.06.2011, värvus/color: albiino/albino
 • Isa / Father: JW Nastojashij Macho is Las-Grõzas, 22.02.2011, värvus/color: šampanja/champagne
 • Kaal / Weight: 2 kg ringis / around 2 kg
 • Sugupuu / Pedigree: Standard
 • Näitused / Show results: 100 p BIS in Russia, 100 p in Latvia, judges favourite.
 • Kasvataja / Breeder: O. Lagutina, RUS

Karat on oma loomult sõbralik poiss, kellele meeldib väga süles olla ning musisid jagada.

Karat is very friendly boy who loves to be in lap and share kisses.

Planeeritavast pesakonnast ootame

Kuna mõlemad vanemad omavad standardliinidega sugupuud, siis on sellest pesakonnast oodata ainult standardvärvuse ja karvatüübiga kutsikaid. Suheldes Karati perenaisega, sain teada, et pea igas Karati pesakonnas on sündinud albiino värvusega kutsikaid ja kuna see on hetkel meie eesmärk, siis sobib see meile veel eriti hästi.  Lisaks albiinodele, võib pesakonnas sündida ka šampanja kui ka sooblikarva kutsikaid.

Sellest pesakonnast plaanime aretusse jätta võibolla 1-2 kutsikat kaasomandisse. Selle pesakonna kutsikad ootavad oma õigeid peresid. Kui oled mõnest selle pesakonna kutsikast huvitatud, siis võta meiega julgesti ühendust ja ära häbene meid erinevate küsimustega “pommitada”.  Eelnevalt soovitame sul kindlasti läbi lugeda ka meie müügipoliitika ning vastata sealsetele küsimustele.

Loovutamise hetkeks on kutsikad kõik kenasti sotsialiseeritud ja oskavad “viisakalt” käituda, on potitreenitud ehk teisisõnu teavad ja oskavad sihtotstarbeliselt kasutada liivakasti, on mikrokiibistatud, saanud esimese kutsika vaktsiini, omavad EL lemmiklooma passi ja ETL sugupuud. Lisaks saavad kõik kutsikad meie juurest lahkudes kaasa ka pisikese lahkumispakikese, mis pesakondade kaupa võib varieeruda. Kui soovid ka endale sellest pesakonnast kutsikat, siis tuleb ka sinul alustada juba varakult oma kutsikaga tegelemist, et ta meilt lahkudes ka sinu juures kodus viisakalt ja viksilt käituks nagu meie juures. Aga sellest kõigest räägime lähemalt juba siis, kui oled otsustanud meilt endale uue pereliikme võtta.

What do expect from this litter?

As both parents have standard lined pedigree, then all cubs will be born only with standard colours and hair type. I was talking to Karat´s owner, she said that almost every Karat´s litter have some albinos in. So, this is perfect and is exactly what I want to achieve.  In this litter is possible to get along with albino also champagne and sable kits.

If we are lucky we plan to keep 1-2 cubs from this litter with co-ownership homes. All cubs from this litter are waiting for good, loving and caring homes. If you are interested to get a cub from this litter, do not hesitate to contact with us. Do not be afraid to ask us any ferret related questions.

When cubs are ready to leave us and go to their forever homes they have been socialized and know how to behave, know how to use litterbox, have microchip, got their first puppy vaccine, have EU pet passport and Estonian Ferret Union pedigree. Also, they will get small farewell presents from us and all packages may vary between litters. If you want to be sure to get a cub from this litter, you need to act quick and you need to train him/her as soon as possible that she/he will keep his/her good manners in your home as well. But we will talk about that then when you have selected your pet.

Paaritus jäi ära / Mating cancelled

Kahjuks jäi see paaritus meil tegemata, sest imeline Karat suri ootamatult. Poiss oli õhtul magama läinud ja enam üles ei ärganud. Nii kahju, kui sellised asjad juhtuvad, vähemalt läks Karat üle vikerkaaresilla rahulikult ja magades. Soovime Karatile ilusat teekonda ning rahulikku und ning meie siiras ja sügav kaastunne Karati kasvatajale kennelist, Doma Gremlinov ja tema omanikule, Vīdega Maļcevale.

Unfortunately this mating was cancelled due to Karat´s sudden death. Karat went to sleep and then did not wake up anymore. It is so sad when these things are happening, at least he went peacefully over the Rainbow bridge, while he was sleeping. We wish to Karat beautiful journey and peaceful sleep. Our deepest and sincere condolences to Karat´s breeder from ferret kennel, Doma Gremlonov and his owner, Vīdega Maļceva!