Meie planeeritavad pesakonnad 2019. aasta kevadeks on pisikesed, sest nende õigete isaste leidmine on osutunud seekord veel eriti keeruliseks. Kuna aretusisaseid on niigi vähe, siis leida selline, kes sobib nii oma temperamendi, iseloomu, välimiku, geneetilise baasi jpt meile oluliste näitajatega meie emastele, on veel eriti keeruline. Sellel aastal oleme otsinud aretusisaseid nii Eestist, Euroopast kui ka Venemaalt ja leida keegi, kes meile sobib, on olnud väga raske. Vahepeal kaotasime lausa lootuse, et sel aastal üldse kedagi paaritame, aga tänaseks oleme leidnud mõned sobivad kandidaadid ja sel aastal on plaan paaritada viis meie oma kenneli emast, kas ka rohkem, oleneb juba Universumi tahtest. Ja nagu näha, siis tuli sel aastal juurde veel üks emane, kes küll ei kuulu meie kennelisse, aga kelle pesakond saab sündima meie kenneli nime all.

Keda me täpselt kellega paaritada plaanime, saad juba silma peal hoida, kui klikid vastavale paaritusplaanile. Uue info saabudes, uuendan koheselt ka vastavaid lehti. Lisaks leiad iga paaritusplaani alt ka info selle kohta, kui pikalt on vastava pesakonna kutsikate oodatava sünnini veel aega jäänud, aga seda alles siis, kui paaritus toimunud ning tiinus tuvastatud. Enne, kui otsustad, loe läbi ka meie pisikene kokkuvõte müügipoliitikast ning kindla soovi korral meilt kutsikas võtta, esita meile oma sooviavaldus. Peale sooviavalduse esitamist saadame tõsistele kutsika soovijatele ka meie sooviavalduse vormi, mille palume põhjalikult läbi lugeda, ära täita ning täidetud vorm meile meilile tagasi saata. Edasised juhised saadetakse juba meili teel.

This year have been really hard to find those right hobs who are suitable for our jills. First, I thought that we will not mate any of our jills this year as I was searching hobs all over the Estonia, Europe and even in Russia to get these perfect hobs. It was totally hopeless for a while and it is really hard task and it keeps to be harder and harder by year after a year. But by today we have found several really good and perfect hobs who are suitable for our jills. So, right now we plan to mate 5 jills from our own kennel, and if Universe wants, maybe more. Will see about that. And as you can see, we do have one jill who do not belong to our kennel but her litter will be born under our kennel name.

Who to whom we plan to mate, you will see when you click the mating what interests you most. As soon as I will get more information and photos of the hobs, I will upgrade this page. After all you will find all the info on the mating when you click the desirable link and finally you will see when do we expect litter, but it will be there when the mating are done and pregnancy confirmed, not before. If you decide to take one ferret cub from us, please do not hesitate to contact with us and I will send you a cub application form for you to read, fill out and then we ask you to send it back to us. Rest of the information will follow by e-mails.

2019. aastal planeerime kokku kuus pesakonda, kuidas aga kõik täpselt areneb, näitab elu. / In the year of 2019 we plan to have total 6 wonderful litters but how things are really going, we will see soon enough.

  1. Freya + Hadespesakond sündis 22.04.2019
  2. Margo + Sluníčkopesakond sündinud 05.05.2019
  3. Ronja + Tai Chi – ebaõnnestunud
  4. Artemis + Kiwipesakond sündis 11.05.2019
  5. Diamond + Bruce –
  6. Angelica + Sluníčko –