Soul Mirror´s tuhkrukenneli algus

Soul Mirror´s tuhkrukennel sai alguse tänu uue pereliikme, Valgetuhkur Smokey Lizile, kodustele Smuks, kelle tõime koju 3. juulil 2015. aastal. Smuks on üldse minu elu teine tuhkur, esimene tuhkur, Tuki, elas minuga lapsepõlves ja on jätnud minu südamesse sügava ning kustumatu jälje ning just temast ajendatuna sai koju toodud ka Smokey.

Kuna teadsin kindlalt, et tahan endale aretuslooma, siis otsingud õige looma leidmiseks, kestsid päris pikalt. Sai konsulteeritud erinevate kasvatajatega ning tuli langetada valik, millisest pesakonnast oma uus pereliige koju tuua, kuna see oli veel ainukene pesakond, kust vabu kutsikaid üldse saada oli. Kõik aretusloomad tuleb registreerida Eesti Tuhkrute Liidus, siis sai seal ka Smokey arvele võetud ning registreeritud kennel.

Edaspidine plaan?

Esialgu plaanisin jätkata ühe aretustuhkruga, aga olen avatud ka teistele, uutele aretusloomadele, kellele hea, armastav ning hoolitsev kodu anda. Eks elu näitab, mis saama hakkab. Elame päev korraga ja vaatame, kuidas läheb. Nagu näha, sai meil ühest aretusemasest äkki kolm, nimelt tõin novembris endale koju juurde veel kaks aretusemast. Ja peale 2016. aasta paaritusplaane jäi meie kasvandust täiendama veel kolm tuhkrut: Soul Mirror´s Artemis, Soul Mirror´s Freya ja Soul Mirror´s Heimdall. 2018. aasta alguseks on meil kennelis kokku 11 tuhkrut, kellest 7 on aretuses ja ülejäänud on pensionil või lihtsalt lemmikud.

Mida lehelt leida võib ning kuidas navigeerida?

Nagu näed, siis oleme teinud lehel väikese muudatuse ning enam ei ole avaleheks blogiostitused nagu varasemalt. Menüüst leiad terve rea erinevat informatsiooni ja tuletan meelde, et iga menüüs leiduva lehe alt leiad infot, ka nende alt, mis jagunevad alammenüüdeks. 😉

Katsun stabiilselt erinevaid lehti uuendada ja lisada sinna uut, põnevat ning vajalikku informatsiooni kõige kohta, mis tuhkruid puudutab. Loodan, et sellest on abi paljudele uutele tuhkruinimestele, ka neile, kes võtavad tuhkrud endale aretuseks kui neile, kes soovivad lihtsalt lemmikut. Katsun oma tegemiste kõrvalt pidada jõudumööda ka blogi, millel saad kenasti silma peal hoida ka meie  Facebooki lehe kaudu, kui lisad meid oma lemmikute nimekirja, sest FB ilmuvad kõik uued blogipostitused automaatselt. Lisatud uusi lehti pead siin lehel ise vaatamas käima, sest nende kohta FBsse uuendusi ei tule. Näiteks juba ainuüksi selle aasta (2017) 7. veebruariks oleme lehele lisanud 6 uut teadmistepagasi lehte, mis võivad sulle huvi pakkuda – lisaks veel teisi lehti – mine ja uudista meie kodulehe menüüd lähemalt.