HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

8päevased pisikesed piiksud – Jewels are 8 days old

Pisikesed piiksujad / Small meepers

Pisikesed muudkui kasvavad ja piiksuvad. Täna, kui neid emmede juurest ära tõstsin, vot siis alles läks kisaks. Kui nad on oma emmede juures sellised hästi vaiksed tegelased, siis pesast välja võttes on nad vahest ikka korralikud kisakõrid. Loomulikult ajab selline kisa mammad segaseks ja nad püüavad siis kutsikatele järgi tulla, et nad turvalisse pessa tagasi tassida. Ei hakka pikka juttu kirja panema ja lasen fotodel ning videotel iseenda eest kõneleda. Kui nüüd võrrelda kutsikaid täna ja siis, kui nad sündisid, siis areng on olnud päris suur.

8päevased

These small meepers are growing fast but they do have nice and strong vocal cords as well. When they are staying with their moms, they are just fine and quiet but when I will take them out to take some photos and videos, then they start to meep a lot. And offcourse this type of meeping drives moms nuts and they try to come and get them as soon as possible. Again I will not write long story, I will let the photos and videos speak to itself. When I will compair them today and the day when they were born then they have come a long way.

Kõik koos / all together

Kutsikad, kes on Smuksi hoole all.

Cubs who are under Smuks´s care.

8päevased
8päevased

Isased / Hobs

8päevased
8päevased
8päevased

Emased / Jills

8päevased
8päevased

Video vol 1

Videoklipp Smuksi hoolealustest.

Cubs who are under Smuks´s care.

Kõik koos / all together

Pisikesed Käpiku hoole all. Tegin täna uue kontrollkaalumise, kas kutsikad ikka kaalus ka juurde võtavad, sest nad on endiselt teistest pisemad. Jah, võtavad küll, seega saan olla rahulik ja ei pea pisipiikse Smuksi juurde tagasi tõstma ning emme saab rahulikumalt oma seitsme vapraga edasi tegeleda, mida on rohkem kui küll.

Now the rest of the meepers under Käpik´s care. Today I made new check weighing to be sure that cubs will gain weight as they are smaller than others, and they do. So I am really happy that I do not have to put these meepers back to Smuks. She can relax with her remaining 7 cubs and I can ensure that is handful enough.

8päevased
8päevased
8päevased

Kui ma pisikesed fotosessioonile võtsin, lasin Käpiku mööda elamist ringi jooksma. Ühel hetkel seisis ta aga minu jala najal ja tahtis kutsikate juurde tagasi saada kuna kutsikad tegid sel ajal korralikku kisa. Käpik leidis, et peab seda kõike kontrollima tulema. Nagu allolevalt fotolt ka näha, siis ei ole Käpiku silmis enam seda meeletut kurbust, nüüd on see asendunud väikese murega kutsikate pärast.

While I was taking photos of Käpik´s foster cubs, she was running around and suddenly she was standing on my legs and wanted to get back to her cubs. Cubs were meeping so loud and she was a bit concernerd. As you can see, she do not have that  sorrow in her eyes anymore and thats really good, right now you can see the concern about the cubs.

Käpik titejahil

Isased / Hobs

8päevased
8päevased
8päevased

Emased / Jills

8päevased
8päevased
8päevased
8päevased

Video vol 2

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.