HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Tuhkrukutsikad juba 10päevased – Little Jewels are 10 days old

Tuhkrukutsikad

Smuksi pisikesed tuhkrukutsikad on juba 10päevased. Pikalt täna ei kirjuta ja lasen piltidel enese eest rääkida. Meie mammad ei taha endiselt väga vabatahtlikult süüa ja ma pean neid pidevalt erinevatel viisidel sööma meelitama. Selleks, et nad üldse midagi sööksid, teen neile igapäevaselt erinevaid suppe ja õnneks need supid lähevad neile hästi peale ja tänu sellele jagub ka mammadel kenasti piima, millega oma kutsikaid toita. Nüüd siis fotode juurde.

10päevased

Our little Jewel litter is growing beautifully and they turned 10 days old today. I do not write long here and let the photos and videos talk. As our moms do not want to eat very well I need to be creative and coax them to eat. So I make several times a day different soupies and luckily they like them. Now to the photos.

Kõik koos / All together

Nagu ikka, esimesena pildid Smuksi hoolealustest.

First as usual, cubs under Smuks´s care.

10päevased
10päevased

Emased tuhkrukutsikad / Jills

10päevased
10päevased
10päevased
10päevased

Isased tuhkrukutsikad / Hobs

10päevased
10päevased
10päevased

Video vol 1

Smuksi hoolealused.

Cubs  under Smuks´s care.

Kõik koos / All together

Nüüd siis fotod Käpiku hoolealustest. Tegin endiselt väikese kontrollkaalumise ja kutsikad on nüüd alles hakanud korralikumalt juurde võtma. Oma kaalult on nad küll hetkel teistest maas, aga küll nad tasapisi järgi jõuavad. Käpik tunneb ennast väga hästi, tema keisrilõike haav ka on ilusasti kinni kasvanud. Kummalisel kombel ei näi keiser teda algusest peale üldse häirivat. Hüppab, kargab, jookseb ikka nii nagu midagi poleks juhtunud. Kutsikate eest kannab ta ka suurepäraselt hoolt. Selle kõige üle on mul ainult väga hea meel.

Now cubs under Käpik´s care. She is doing so well and her C-section scar is healing well too. I am really pleased. Cubs are smaller than others but I am sure they will catch up as well, but it will take some time. Käpik is feeling so good and she is running, jumping all the time like she never had surgery. And this is really good sign. She takes really good care at her foster cubs and I am really happy about that too.

10päevased
10päevased
10päevased
10päevased

Emased / Jills

10päevased
10päevased
10päevased

Isased / Hobs

10päevased
10päevased
10päevased

Video vol 2

Käpiku hoolealused.

Cubs under Käpik´s care.

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.