HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Gaia paaritatud

Kuna Gaia hakkas meil kõige varem indlema, siis on tema ka esimene, kes paaritatud sai, loodetavasti.

gaia + martynKas me polegi kindlad? Hetkel mitte, aga loodame küll.  Gaiaga sai Martyni juures käidud ka sõbrapäeval 14. veebruaril, aga kahjuks siis midagi ei toimunud. Martyn lihtsalt lösutas tal seljas ja veidikene nagu midagi üritas ka, aga kuna Gaia oli temal esimene emane, siis kas ta ei osanud temaga midagi peale hakata või milles asi oli, seda ei oska me öelda, aga siis jäi paaritamine ära. Koos olid nad päris mitu tundi, aga midagi targemat seal ei toimunud ning Gaia tuli sama targalt koju tagasi, kuigi ta ise oli valmis isast vastu võtma. Martynile ta vastu ei hakanud, kui poiss selga ronis, siis tõstis kenasti saba ka eest ära ja ootas vaikselt, et millal siis midagi toimuma hakkab, aga ei midagi. Jäime siis ootele, et millal uuele ringile minna ning kolmapäevaeval 24. veebruaril eskortisime poja äiaga Gaia Tallinnasse Martyni juurde tagasi ja jätsime ta mõneks ajaks poisi juurde. Tänasenigi ei ole Gaia veel koju tagasi jõudnud, tuleb teine alles reedel, kui just vahepeal mingi ime läbi enne koju ei jõua.

Saime infot, et Gaia ning Martyn magavad nüüd kenasti ja rahulikult koos kiiges ning tunnevad end hästi, kuigi piiga on veidi räsitud moega peale seda suurt tralli.

Seega, kui kõik kenasti läheb, siis Gaia peaks poegima umbes-täpselt:


Nüüd ei ole muud, kui ootama jääda ning loota, et kõik läheb plaanipäraselt ja varsti on meil Gaialt ja Martynilt pesakond kauneid kutsikaid.

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.