HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Koduotsingul tuhkrukutsikad / available cubs

Sündinud pesakonnad ning vabad kutsikad / Born litters and available cubs

Nagu juba tead, siis on meil sel aastas sündinud kokku kolm pesakonda kutsikaid. Esimesena nägid ilmavalgust meil Jumaluste pesakonna kutsikad, kes sündisid 22. aprillil 2019 ja on tänaseks saavutanud oma loovutusvanuse ning valmis minema oma kodudesse. Sellest pesakonnast on hetkel oma kodu otsingul kaks kutsikat. Vajadusel aitame ka transpordiga. Kui oled emmast-kummast kutsikast huvitatud, võta meiega julgelt ühendust kas telefoni teel: 5667 9898 või saada e-mail. Kõik kutsikad on loovutusajaks läbinud esmase veterinaarse kontrolli, saanud kätte oma esimese vaktsiini, EL lemmiklooma passi, on kiibistatud, sugupuu Eesti Tuhkrute Liidu poolt, meiepoolse pisikese varieeruva lahkumiskingituse, mille väärtus jääb 30-50 € vahele.

As you already know then this year, we had 3 litters. First there was born Deities litter in April 22nd and they are ready to go to their new homes as soon as possible. In that litter we have only two cubs available, one to pet-home and one for co-home as breeding jill. If needed, we are happy to help with transportation as well. If you are interested in one of them, feel free to contact with me via phone: +372 5667 9898 or send me an e-mail. By that time when cubs are ready to leave us and go to their new homes are vaccinated very first time, got their microchip, EU pet passport, veterinary check up, pedigree from Estonian Ferret Union and a small farewell parcel from us – this is variable and the value is between 30-50 €.

Aphrodite – on sooblikarva väga laheda ning äärmiselt püsimatu iseloomu ja hingega, energiline emane kutsikas, kellele meeldib mängida, joosta, hüpata, mööda kätt üles ronida ning musidega üle külvata. Aphrodite on hästi sõbralik ja valmis oma koju minema koheselt. Kui oled temast huvitatud, anna oma soovist meile teada ning lepime kokku, kuidas see vahva ning ilus piiga sinu juurde jõuaks.

Aphrodite is beautiful, very fun and playful sable jill, who have lot of energy and joy for playfulness. She loves to jump, run, play, love to climb on your hand and give you tons of kisses. She is super friendly little fluffy girl who is ready to leave us with you as soon you want to have her. If you are interested in her, feel free to contact with us and let me know and then we can talk how this amazing little girl can reach you.

Hecate – on veidi erilisem ja sokiline musta sooblikarva kutsikas, kelle plaanime jätta aretusse ning seetõttu otsime talle kaasomandikodu. Hecate on oma loomu poolest oma ema tütar, hästi leidlik, musimaias, sõbralik emane kutsikas, kel jagub meeletult energiat, teotahet, krutskeid, hüppamisi, kargamisi, jooksmisi ja palju muud, mida üks krutskimaias tuhkrukutsikas endaga kaasas kannab 😀 Tegemist on äärmiselt mängulusti täis kutsikaga. Ka Hecate on valmis oma uude koju minema koheselt. Kui oled temast huvitatud, anna oma soovist meile teada ning lepime kaasomanditingimustes kokku.

Hecate is a bit especial in her color as she is black sable mitt but not showable as she has some mismarked white spots and white tip of the tail. But despite this I decided to keep her as a breeding jill and due to that I am looking co-home for her close by. And that means that co-home will be preferably in Estonia, Latvia or Finland. She is very active little girl who is definitely her own mother’s girl. She is very smart, friendly, like to kiss you every single time you pick her up. She is full of determination, energy, love to jump, run, climb and a lot of more mischief one ferret can carry 😀 She is also ready to leave us as soon you decide to take her to your home. If you are interested to have her in your home, do not hesitate to contact with us and let us know and we can discuss her co-ownership terms.

Kosmosepesa kutsikad koduotsingul / Available Space cubs

Vastsündinud / Newborns

Kosmosepesa kutsikad nägid ilmavalgust 03.05.2019 ning tegemist on kuldse sooblikarva kutsikatega, kellest hetkel otsivad oma kodu veel päris mitu vahvat tegelast, kellest üks isane ning 5 emast – üks neist otsib kaasomandikodu. Need vahvad tegelased on valmis oma uutesse kodudesse minema juba juunikuu viimasel nädalavahetusel ning vajadusel oleme valmis aitama ka transpordiga. Kui oled huvitatud mõnest selle pesakonna kutsikast, anna oma soovist meile teada kas telefoniteel või saada kiri.

Space litter cubs were born in May 3rd and they all are golden sable. Right now, there are 6 cubs who still looking for their new home, 1 hob and 5 jills, one of the jills will be looking co-home as going to stay into our breeding program. These fun and beautiful creatures are ready to go to their new homes on the last weekend of the June. If you are interested to have one of these amazing cubs, feel free to contact with us via e-mail or just call me.

Videod kutsikatest / Video shoots from cubs

Kõik videolõigud on tehtud 16. juunil, mil koristasin kutsikate aedikuid ja võtsin nende hoidmiseks välja ühe transportaediku, mis ilmselgelt on kõigi kolme pesakonna hoidmiseks liiga väike, aga aediku koristamisel ning pesakonna kaupa ajutiselt ühes kohas koos hoidmiseks, ajab asja kenasti ära. Seega videolõikudes on ees juba Jumaluste pesakonna kutsikad ning järjest olen lisanud filmimise järjekorras ka teisi Kosmosepesa kutsikaid. Kui jõuan Draakonipesani, siis ootavad aedikus ees juba Jumaluste ja Kosmosepesa kutsikad.

All video shoots from the cubs are done in June 16th when I cleaned their own playpens. So I took one transportation playpen to add the cubs to keep them in one place. Ofcourse it is way to small to contain all the cubs in one playpen but it will do for the very short time when I need to clean their playpens by the litter. It is helpful and right now all the cubs were in this small playpen for only very short time to see the difference between the litters, their age, color and size. First, I added Deities cubs to the playpen and later Space cubs by the order of taking a video of each cubs. Finally, when I was ready to shoot Dragon cubs there were waiting Deities and Space cubs in playpen.

Jupiter

on selle pesakonna ainus vaba isane kutsikas, kes veel oma kodu otsib. Tegemist on rahulikuma loomuga isase kutsikaga, kes on oma loomult sõbralik, leebe ning musimaias. Kuna ta on veel nõnda noorukene, siis magab ta hetkel veel palju, aga kui üleval, siis mängulusti jagub küllaga. Kui oled temast huvitatud, anna aga oma soovist julgelt teada.

Jupiter is only hob in this litter who is still available. He is very cute, calm and friendly hob who like to kiss you. As he is so young at the moment, he sleeps a lot but when up, he is very playful. If you are interested in him, feel free to let me know.

Galaxy

on selle pesakonna üks viiest emasest kutsikast, kes oma kodu otsib. Samamoodi on tegemist mängulise, sõbraliku ning musimaia kutsikaga, kes oma nooruse tõttu veel üsna palju magab, aga kui üleval on, siis jagub mängulusti kuhjaga. Kui oled temast huvitatud, anna aga oma soovist julgelt teada.

Galaxy is one of the five jills who is still looking her home. Also, she is very playful, friendly and kissable little jill who due to her youth like to sleep a lot at this point but when she is up, she loves to play around a lot. If you are interested in her, feel free to let me know.

Moon

on teine selle pesakonna üks viiest emasest kutsikast, kes oma kodu otsib. Samamoodi on tegemist mängulise, sõbraliku ning musimaia kutsikaga, kes oma nooruse tõttu veel üsna palju magab, aga kui üleval on, siis jagub mängulusti kuhjaga. Kui oled temast huvitatud, anna aga oma soovist julgelt teada.

Moon is another one of the five jills who is still looking her home. Also, she is very playful, friendly and kissable little jill who due to her youth like to sleep a lot at this point but when she is up, she loves to play around a lot. If you are interested in her, feel free to let me know.

Pandora

on selle pesakonna kolmas viiest emasest kutsikast, kes oma kodu otsib. Samamoodi on tegemist mängulise, sõbraliku ning musimaia kutsikaga, kes oma nooruse tõttu veel üsna palju magab, aga kui üleval on, siis jagub mängulusti kuhjaga. Kui oled temast huvitatud, anna aga oma soovist julgelt teada.

Pandora is third jill of the five who is still looking her home. Also, she is very playful, friendly and kissable little jill who due to her youth like to sleep a lot at this point but when she is up, she loves to play around a lot. If you are interested in her, feel free to let me know.

Halley

on selle pesakonna neljas viiest emasest kutsikast, kes oma kodu otsib. Samamoodi on tegemist mängulise, sõbraliku ning musimaia kutsikaga, kes oma nooruse tõttu veel üsna palju magab, aga kui üleval on, siis jagub mängulusti kuhjaga. Kui oled temast huvitatud, anna aga oma soovist julgelt teada.

Halley is third jill of the five who is still looking her home. Also, she is very playful, friendly and kissable little jill who due to her youth like to sleep a lot at this point but when she is up, she loves to play around a lot. If you are interested in her, feel free to let me know.

Bellatrix

on kaasomandikodu otsiv emane kutsikas, kelle soovin jätta aretusse ning hoida endal lähedal, mis tähendab seda, et kaasomandikodu otsin talle kas Eestist, Lätist või Soomest. Tegemist on pesakonna kõige kuldsema sooblikarva emase kutsikaga, kes on, nagu teisedki selle pesa õed-vennad, äärmiselt sõbraliku loomu ning musimaia kutsikaga. Hetkel küll, oma vanuse tõttu, meeldib ka temal pikalt põõnata, aga kui üleval ollakse, siis jagub tegevus- ja mängulisti küllaga.

Bellatrix is the jill I would like to keep in my breeding program and due to that I am looking a co-home for her. But I want to keep her close by and that means that co-home I am looking for her must be in Estonia, Latvia or Estonia. She is very sweet and friendly jill, like rest of her siblings, and she likes to play, and kiss a lot. Due her youthness also, she like to sleep a lot at this point, but when she is up, she have a lot of energy to play around. If you are interested in her, feel free to let me know.

Draakonipesa kutsikad koduotsingul / Available Dragon cubs

Vastsündinud Draakonid / Newborn Dragons

Draakonipesa nägi meil ilmavalgust 11. mail ning selles pesakonnas on kõik kutsikad mustad sooblid, küll erineva tonaalsusega, mis tähendab seda, et osad kutsikad on teistest oluliselt tumedamad. Ka selles pesakonnas on hetkel veel 7 kutsikat, kellest kolm on isased ja neli emased – üks neist otsib aga kaasomandikodu. Draakonipesa kutsikad on oma loomult sellised aktiivsemad ja energilisemad tegelased – ikkagi oma emme lapsed ja ühte võin lubada, et nad hoiavad sind tegevuses, sest nad on äärmiselt taibukad ja head probleemilahendajad 😀 Samas on nad äärmiselt laheda ning mõnusa iseloomuga nagu nende emmegi. Kui oled selle pesakonna mõnest kutsikast huvitatud, võta minuga julgelt ühendust telefoni, 5667 9898 või e-maili teel ja anna oma soovist teada. Kuni 29. juunini on sul võimalik ise enda kutsikale sobiv nimi välja valida, nimed leiad Draakonipesa lehelt – vajuta Draakonipesa lingile. 30. juunil läheme nendega loomaarstile kontrolli, vaktsineerima, kiibistama ja passe saama, mis tähendab seda, et ülejäänud kutsikad saavad siis juba minu poolt nimetatud. Nüüd siis kutsikad, kes veel seda oma päris kodu otsivad. Kutsikad on valmis oma uutesse kodudesse minema alates 7. juulist.

Dragon litter was born in May 11th and in this litter all the cubs are black sable color, but in different shades and that means that some of them are darker than others, almost black. In this litter we still have 7 cubs available, 3 hobs and 4 jills – one of them are looking co-home. Dragon cubs are very active and energetic in their nature – they are their mom’s cubs 😀 and I can promise you one thing that these cubs will keep you busy as they are really smart and good problem solvers… 😀 But they also have amazing temperament, like their mom, and are very friendly. If you are interested to offer a home to one of them, feel free to contact me via phone: +372 5667 9898 or write me an e-mail and let me know. Until to June 29th you can chose your preferable name to your cub yourself, all the available names you can find in Dragon litter’s page – follow the Dragon litter link. As on June 30th we will be going with them to veterinary check up where they will get their first vaccine, microchip and EU passport. And it means that from that time I have named rest of the cubs myself then. Now the cubs who are still looking their own home. Cubs are ready to go to their new homes starting in July 7th.

Oranži markeeringuga isane / Orange hob

See vahva, oranži markeeringuga, poiss otsib seda oma päris kodu. Kui oled temast huvitatud, anna oma soovist julgelt teada ja lepime kokku, kuidas see vahva tegelane sinuni jõuab. Vajadusel pakume ka transpordiabi.

This cute, orange marked, hob is looking his right home. If you are interested to get him, feel free to contact with me and let me know and then we can discuss how he can get to you. As I already told in the beginning of the post, if needed, we can always offer transportation help.

Halli markeeringuga isane / Grey marked hob

See vahva, halli markeeringuga, poiss otsib seda oma päris kodu. Kui oled temast huvitatud, anna oma soovist julgelt teada ja lepime kokku, kuidas see vahva tegelane sinuni jõuab.

This cute, grey marked, hob is looking his right home. If you are interested to get him, feel free to contact with me and let me know and then we can discuss how he can get to you. As I already told in the beginning of the post, if needed, we can always offer transportation help.

Sinise markeeringuga isane / Blue marked hob

See vahva, sinise markeeringuga, poiss otsib seda oma päris kodu. Kui oled temast huvitatud, anna oma soovist julgelt teada ja lepime kokku, kuidas see vahva tegelane sinuni jõuab. Vajadusel pakume ka transpordiabi.

This cute, blue marked, hob is looking his right home. If you are interested to get him, feel free to contact with me and let me know and then we can discuss how he can get to you. As I already told in the beginning of the post, if needed, we can always offer transportation help.

Oranži markeeringuga emane / Orange marked jill

See vahva, oranži markeeringuga, piiga otsib seda oma päris kodu. Kui oled temast huvitatud, anna oma soovist julgelt teada ja lepime kokku, kuidas see vahva tegelane sinuni jõuab. Vajadusel pakume ka transpordiabi.

This cute, orange marked, jill is looking her right home. If you are interested to get her, feel free to contact with me and let me know and then we can discuss how she can get to you. As I already told in the beginning of the post, if needed, we can always offer transportation help.

Valge markeeringuga emane / White marked jill

See vahva, valge markeeringuga, piiga otsib seda oma päris kodu. Kui oled temast huvitatud, anna oma soovist julgelt teada ja lepime kokku, kuidas see vahva tegelane sinuni jõuab. Vajadusel pakume ka transpordiabi.

This cute, orange marked, jill is looking her right home. If you are interested to get her, feel free to contact with me and let me know and then we can discuss how she can get to you. As I already told in the beginning of the post, if needed, we can always offer transportation help.

Lilla markeeringuga emane / Violet marked jill

See vahva, lilla markeeringuga, piiga otsib seda oma päris kodu. Kui oled temast huvitatud, anna oma soovist julgelt teada ja lepime kokku, kuidas see vahva tegelane sinuni jõuab. Vajadusel pakume ka transpordiabi.

This cute, violet  marked, jill is looking her right home. If you are interested to get her, feel free to contact with me and let me know and then we can discuss how she can get to you. As I already told in the beginning of the post, if needed, we can always offer transportation help.

Nightfury

on pesakonna kõige tumedam emane kutsikas, kelle plaanin jätta aretusse ja seetõttu otsin talle ka kaasomandikodu. Tegemist on äärmiselt omanäolise ja unikaalse välimusega kutsikaga ja seetõttu soovin teda hoida endale võimalikult lähedal ja eelistatult otsin talle kaasomandikodu just Eestist, äärmisel juhul Lätis või Soomes. Kui oled valmis talle pakkuma kaasomandikodu, võta meiega julgelt ühendust ning lepime tingimustes kokku.

Nightfury is definitely one of the darkest/blackest jill from this litter and I plan to keep her into our breeding program. She is definiteley one of the kind and very unique appearance jill and due to that I plan to keep her very close by to me. Preferably I am looking co-home for her in Estonia, but also Latvia or Finland is negotiable. If you are interested to offer her co-home, please feel free to contact with me and lets talk about the terms.

Kokkuvõte / Conclusion

Kui sul tekib pesakondade või kutsikate kohta küsimusi, siis võta aga julgelt ühendust ja vastan esimesel võimalusel. Kui helistad ja ei saa kõnele koheselt vastata, helistan alati esimesel võimalusel tagasi.

If you have any questions at all about the litters or certain cubs, feel free to contact with me and I will respond to you asap. If you decide to call me and I cannot answer you right away, be patient and I will call you back as soon as possible.

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.