HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Loodusjõudude pesakonna kutsikad / Forces of Nature cubs

Loodusjõudude pesakonna kutsikad

Loodusjõudude pesakonna kutsikad on tänaseks saanud juba 27 päevaseks ja ma tean, et pole siin peale nende sündi midagi kirjutanud. Kõik, kes on end meie kutsikate ootenimekirja lisanud, on kutsikate kasvamisest ja nende käekäigust täielikult teadlikud, sest  olen selle eest hoolt kandud. Kuna ei jaksa puht füüsiliselt pidada igapäevaselt mitme pesakonna kohta blogi ning pildistada kutsikaid üles, siis olen enda jaoks leidnud ja ka tulevaste ning praeguste kutsikaomanike jaoks leidnud lihtsa viisi, kuidas sellekohast infot vahendada nii, et kõigile pidevalt piltidega “närvidele” ei käiks. Olen pannud pilte ja videoid üles kas Soul Mirror´s kenneli Facebooki lehele või siis kutsikaomanikele mõeldud gruppi.  Sel aastal olen teinud kutsikatest nii pilte kui videolõike ja kui soovid kutsikate käekäiguga rohkem kursis olla, jälgi minu Youtube kanalit.

Loodusjõudude pesakonna
27 päevased

Täna tutvustan teile siis Loodusjõudude pesakonna kutsikaid lähemalt. Kutsikad söövad juba vaikselt lisa, kuigi see emmele väga ei meeldi, on ta hakanud vaikselt sellega nõustuma, sest on aru saanud, et tissitamisest üksi vist enam ei piisa ja kutsikad vajavad midagi ekstra. Freya viib kutsikaid vaikselt juba isegi pesast välja sööma ja tassib neid ka kogu kupatusega liivakasti. Viib ise kutsikatele tibusid söömiseks, aga muud toidud, lihad ja organid korjab neil eest ära, sest leiab, et need pole veel kõige õigemad toidud, mida neile jagada võiks.

Emme, Freya, on hakanud ka vaikselt taltuma ning ei ole enam kutsikate suhtes meeletult kaitsev ning on hakanud olukorda juba rahulikumalt võtma. Eks selleks ole ka aeg, sest kutsikad hakkavad vaikselt juba piiluma. Veel küll ametlikult ühtegi silma meil ei paista, aga mõnel kutsikal on juba näha silmanurgast väikest avaust, mis annab märku sellest, et päev-paar veel ja meil on esimesed piilujad/nägijad täitsa olemas. Nüüd siis Loodusjõudude pesakonna kutsikate juurde.

Forces of Nature cubs

Forces of Nature cubs turned 27 days old by now and have grown a lot since they were born. I know I haven´t posted any photos here at all but I have taken them a lot. Some are up on our Soul Mirror´s Facebook page, but most of them are up on our cub owners private page. This is why that all whom it concerns can have more information and photos of the cubs than others who may be not interested to get all that photo Lavin from the cubs. To be honest, I do not have time to blog and post photos of the cubs and different litter here every day like I did it last year. This year I try different approach and it seems to work, so far. But if you want to keep up with the litters and see how they are growing and what are doing, I have my own Youtube channel, where you are very much welcome to join and there you can see small videos of cubs and ferrets.

Today I will introduce you every cub individually with short videos. Cubs are eating extra now, but their mom, Freya, do not like that very much. She starts to get that it is necessary as cubs are growing fast and off course the sharp teeth what they have… She still needs to look up each meal I give to cubs and she needs to approve them…: D But she will give them chicks but some other meals she is not so keen to share. But she is taking them to litter box and train them there, what I really like.

Freya is starting to calm down and is not that overprotective as she used to. But it is because cubs are big enough, they hear now and start to peep as well. We do not have our very first official peepers yet, but I bet we will have them within day or two as I can see that some eye corners are a bit open, but not that much to see the eyes yet. So, soon, very soon… But now short videos from every cub.

Orkaanipoiss Hurricane

Loodusjõudude pesakonna kõige suurem ja samuti kõige heledam kutsikas on meil sokiline Orkaanipoiss Hurricane. Millist värvi kasukaga ta lõpetab, ei oska me veel 100% prognoosida, aga praegu tundub mulle, et kasukas tuleb mingite sooblisugemetega. Ootame ja vaatame, mis siis lõpuks temast välja kasvab. Nüüd siis pisikene videolõik 27 päevasest Orkaanipoisist Hurricane.

Hurricane is a lightest and largest cub from this litter. He is a mitt boy, but what colour he will end up, I cannot tell yet, but I have my doubts that it will be some kind of sable or something like that. We will wait and see. Now short video about 27 days old Hurricane.

Vulkaanipoiss Volcano

Loodusjõudude pesakonna kõige tumedam kutsikas on meil Vulkaanipoiss Volcano. Volcano võiks ja peaks endale saama kauni ja ühtlase musta soobli värvusega kasuka. Nüüd siis pisikene videolõik 27 päevasest Vulkaanipoisist Volcano.

Volcano is a darkest hob from this litter. He shoud end up with very nice dark and even black sable colour. We will wait and see. Now short video about 27 days old Hurricane.

Piksepoiss Thunder

Piksepoisist Thunder´ist peaks tulema kas nüüd tumedamat masti soobel või siis must soobel. Eks saame näha. Nüüd siis pisikene videolõik Piksepoisist Thunderist.

Thunder should end up as dark sable or black sable colour, but we will see when he will grow. Now a small video about Thunder.

Tornaadopoiss Tornado

Täpselt samamoodi nagu Piksepoiss, peaks ka Tornaado endale saama kas tumeda soobli või siis musta soobli kasuka, aga eks me näe seda täpsemalt siis, kui ta on suuremaks kasvanud. Nüüd väikene videolõik Tornaadopoisist.

Like Thunder, also Tornado should end up as dark sable or black sable colour, but we will that out when he will grow more. But now a short video about Tornado.

Tormitüdruk Storm

Loodusjõudude pesakonna kõige suurem ja heledam piiga on Tormitüdruk Storm. Stormil on samasugune hele kasukas nagu seda on Orkaanipoisil Hurricane ja mõlemad kutsikad peaksid endale saama kauni standard sooblikarva kasukavärvuse. Aga eks me näe seda täpsemalt siis, kui kutsikad on suuremaks kasvanud. Nüüd aga pisikene videolõik Tormitüdrukust endast.

Storm is a largest and lightest jill from this litter. She should end up with standard sable fur colour just like Hurricane as they have same colour furs. But we will see soon enough when they grow. But now a short video about Storm herself.

Rahepiiga Hail

Rahepiiga on Loodusjõudude pesakonna ainus sokiline ja kõige heledam piiga. Ka tema peaks saama endale mingisuguse sooblisugemetega värvuse, millise täpsemalt, ei oska veel 100% öelda. Aga ta pole oma värvuselt nii hele, kui seda on tema sokiline vennaraas Orkaanipoiss Hurricane. Nüüd aga pisike videolõik Rahepiigast Haile´st lähemalt.

Hail is a only mitt and lightest jill in this litter. Also, Hail should end up with some kind of sable colour but what exactly I am not so sure yet. She is a bit darker than her mitt brother Hurricane. But soon enough we will see what colour they both will end up. Right now, a small video about Hail herself.

Virvatuluke Aurora Borealis

Virvatuluke on selle pesakonna kõige tumedam kutsikas üldse ja tema peaks endale saama musta soobli kasukavärvuse, aga ma ei välista ka tumedat sooblit. Eks me varsti näeme täpsemalt, kui ta on suuremaks kasvanud. Nüüd aga pisikene videolõik Virvatuluke Auroa Borealisest lähemalt.

Aurora Borealis is a darkest cub from this litter, and she should end up with black sable colour, but I will not rule out the dark sable as well. We will see soon enough when she will grow. Right now, a small video about Aurora Borealis herself.

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.