HINGEPEEGELÄra pelga! Vaata, siin on palju huvitavat.

Tuhkrukutsikatel silmad peas – All are seers at 33 days

Tuhkrukutsikatel silmad peas

Tuhkrukutsikatel silmad peas ning vanust on neil ainult kuu ka kaks päeva ehk 33 päeva. Nüüd on hea näha, kuhu minnakse, kellega mängitakse või mida suhu pistetakse. Esimesest ametlikust piilumisest kuni terve pesa silmade avanemiseni kulus tuhkrukutsikatel seekord ainult viis päeva ning nii varakult ei ole meil ükski terve pesakond veel nägijateks saanud. Nüüd kui silmad peas, siis on tuhkrukutsikatel ka lihtsam tegutseda ja kui käe pessa panen, siis ronitakse ka mõnusalt juba käele ja tullakse meeleldi sülle. Ei võõrastata ega midagi. Ma ju neid sünnist saadik iga päev korralikult solgutanud ja kutsikad peavad mind vaikselt juba oma asendusemmeks. Kui vanem plika täna aedikut koristas, ma nätsutasin kutsikaid samal ajal, kui Freya ringi jooksis. Käis teine meid ikka aegajalt kontrollimas ja kudistamas. Ajas tited oma kudistamisega pöördesse. Ma siis kudistatsin ka ja tuhkrukutsikatel jooksis vist juhe kokku, sest selle asemel, et emme suunas joosta, joosti minu suunas. Nii armas tegelikult. Muidugi Freya ei vaadanud sellele eriti hästi ja arvas, et nüüd oleks õige aeg hakata kutsikaid ükshaaval minu juurest ära tassima. Saime kenasti temaga ikkagi kaubale, et kutsikad jäävad minu juurde seniks, kuni tema mööda elamist ringi lippab… 😀

Väikesed tuhkrupojad kaaluvad täna kokku juba 1783 grammi ja see teeb keskmiseks kutsika kaaluks ca´ 297,17  grammi. Eelmisest kaalumisest on pesakond juurde võtnud tervelt 142 grammi.

33 päevased

All cubs are seers

Cubs turned today 33 days old and all of them are seers now. We never had any litter who started to see that early. But it is so much fun when they do see. Now they can see where they are going, with whom they are playing what they are actually eating and so much more. When I put my hand into nest they start climbing on it as well. They are not shy or scared at all as I have been  holding them and playing with them since they were born.  When today my older girl cleaned they play pen while I was taking care of small ones and Freya was running around, she occasionally came to me and checked her cubs and started to make that dooking sound to call her cubs to her. So I started to dook as well and cubs started to run towards me… Freya did not liked that and started to drag cubs away from me… But we got to the understanding that she do not need to take her cubs with her when she is running around and she can trust them with me… 😀

These little sweethearts are weighing today 1783 grams and that makes average kit weight ca´ 297,17 grams.  Since yesterday the litter have gained 142 grams.

Kaks kutsikat veel koduotsingul

Nagu eile juba mainisin, siis paar pisikest tuhkrukutsikat otsivad endale seda oma ja õiget kodu, kus teha lollusi, jagada kuhjaga armastust, õnne ja rõõmu, muret ja valu ning meeletus koguses vallatusi ja naeru. Kui tunned, et just sina oled õige inimene pakkuma oma kodu, elu, südant, armastust, hoolt,  kannatlikkust ja pühendumist mõnele neist kodu otisvatest hübriidikutsikatest, siis ole palun nii kallis ja võta minuga julgelt ühendust ning vaatame koos edasi. Ole valmis vastama ka tervele reale küsimustele, mida sulle kindlasti esitan. Soovime oma pisikestele karvapallidele parimaid kodusid.

33 päevane

 

33 päevane

Few cubs are still available

As I wrote yesterday then few cubs are still looking that right forever homes where they can find and share love, care, joy, happiness, sorrow, lots of laughter and jerking around. As remember they are ferrets and are really great brats and masters of foolishness to bring lots of love, joy and laughter into your life. If you are ready for that, please let me know and do not hesitate to ask any questions you need. Be ready for my questions as well. We want best homes for our little fur babies.

Kõik koos / All together

Emased / Jills

Emastel tuhkrukutsikatel oli täna kaalu kokku juba 486 g. Seega eelmise kaalumisega võrreldes, on emaste kogukaal tõusnud veel 39 grammi võrra.  Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

Jills weighed today 486 grams total and that makes 39 grams weight gain since their last weighing.  To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Tia Dalma – otsib kodu / free and looking for home

Tia Dalma on hästi mõnusa iseloomuga tragi, sõbralik, vallatu ja musimaias piiga. Iga päev toob ta endaga kaasa midagi uut ja põnevat. Temaga igav ei hakka. Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

  • Tänane kaal / today´s weight – 239 g

Tia Dalma is very sweet, friendly, full of joy and kissable. She reveals every day something new and interesting and I can promise that you will not be bored. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

 

Soul Mirror´s Angelica – broneeritud / reserved

  • Tänane kaal / today´s weight – 247 g

 Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Isased / Hobs

Isastel tuhkrukutsikatel oli täna kaalu kokku 1297 grammi ja see teeb võrreldes eelmise kaalumisega, isaste kaalutõusuks 103 grammi. Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

Hobs weighed today 1297 grams and that makes total weight gained since last weighing 103 grams. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Barbossa – otsib kodu / free and looking for home

Barbossa on igati oma nime vääriline. On meie piraadipesakonna kõige häälekam ja nõudlikum tegelane. Hullult toreda olemise ning iseloomuga poiss. Ta nõuab häälekalt endale tähelepanu ja kohe, kui ta seda saab, jääb vaikseks ning külvab sind musidega üle. Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

  • Tänane kaal / today´s weight – 293 g

Barbossa is living up to his name. He is the most demanding and noisiest creature in this litter. He have amazing personality. He demands attention and he does that with loudest voice you can ever imagine one ferret could ever have. But as soon he will get it, he will give you million kisses. To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Davy Jones – ootel kuni 09.07 / on hold until 09.07

  • Tänane kaal / today´s weight – 326 g

Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Bootstrap Bill – ootel / on hold

  • Tänane kaal / today´s weight – 353 g

Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Soul Mirror´s Captain Jack Sparrow – broneeritud / reserved

  • Tänane kaal / today´s weight – 325 g

Galerii vaatamiseks kliki esimesele fotole ja sulle avaneb suurem pilt.

To open the gallery just click on the first photo and you will get larger image.

Video

Add a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.